ASUS ROG Phone 5, Master Lu testlerinde yeni bir rekor kırdı | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

ASUS ROG Phone 5, Master Lu testlerinde yeni bir rekor kırdı

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

ASUS ROG Phone 5, Master Lu testlerinde yeni bir rekor kırdı

ASUS ROG Phone 5, 10 Mart’ta Çin ve diğer Küresel pazarlarda piyasaya sürülecek . Geekbench gibi kıyaslama siteleri de dahil olmak üzere birçok sızıntıda şimdiden ortaya çıktı . Bugün cihaz, Master Lu kıyaslama platformunda göründü.

Bir Weibo gönderisinde Master Lu, “ASUS_I005DB” model numaralı bir ASUS cihazının kıyaslama sonuçlarını paylaştı. Biz zaten biliyoruz cihaz olduğu ASUS ROG Telefon 5 önceki sızıntılar sayesinde. Her neyse, sonuçlar cihazın toplamda 947.284 puan aldığını gösteriyor.

Ve gönderinin dediği gibi, bu bir akıllı telefon için şimdiye kadarki en iyi genel Master Lu puanı olmalı . Gerçek bir 18GB RAM sayesinde cihaz, bellek segmentinde olağanüstü bir 133.998 puan alıyor. CPU, GPU, depolama gibi kategorilerdeki diğer genel puanlar sırasıyla 321.064, 351.767 ve 140.455’tir.

Bu kıyaslama ile, ROG Phone 5 ile gelen özelliklere de bir göz atıyoruz. Test edilen cihaz, gösteriyi çalıştıran 2.84GHz Snapdragon 888, 2448 × 1080 piksel ekran çözünürlüğü ve daha önce gördüğümüz 18GB RAM’e sahip. Geekbench’te .

ASUS ROG Phone 5, Master Lu testlerinde yeni bir rekor kırdı

ROG Phone 5’in 6.78 inç OLED ekrana sahip olduğu söyleniyor. Karşılaştırma sonucuna baktığımızda, bunun bir FHD + ekran olmasını bekleyebiliriz. Selefi 144Hz yenileme hızına sahipti ancak bekleyelim ve ASUS’un Nubia’nın dün yaptığı gibi (4 Mart) buna güncellemeler getirip getirmediğini görelim .

Bir özel DXOMARK ses yorumu zaten ROG Telefon 5 bir 3.5mm audio jack sahip olacağını ortaya çıkarmıştır Dirac akort teknolojisi ile bakan çift hoparlör-Cephesi. Diğer özellikler arasında arka paneldeki Dot-Matrix LED , 65W hızlı şarjlı 6.000mAh pil yer alacak .

ASUS’un belirli pazarlara daha uygun fiyatlı bir sürümü (Dot-Matrix olmadan) getirme ihtimali var, ancak onay için beklememiz gerekecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: