«
f9462858d827788a7e6fae2c27d178b2b1d2e426
Binance’ın CEO’su, şirketlerinin faaliyetlerini daha iyi gerçekleştirebilmek için bir merkeze gerek duyduklarını belirtti.

Dünyadaki en büyük kripto para borsasının CEO’su Changpeng Zhao’nun geçtiğimiz günlerde South China Morning Post’a verdiği röportaja göre, şirket dünya düzenleyicileriyle daha iyi çalışabilmek amacıyla faaliyetlerini merkezileştirmeye gerek duyuyor.

CEO Zhao şirketin geleceği için çalışmalarını “Sektördeki en büyük oyuncu olarak kendimizi değişime hazırlamamız gerekli. Çalışmaları kolaylaştırmak ve de geliştirmek için değişiklikler yapıyoruz.” sözleriyle belirtti. Binance ortaklarının mülkiyeti, şeffaflığı ve risk kontrolleri hakkında net kayıtlara sahip olmalarının gerekliliklerine değindi.

Binance’da yapıcı faaliyetler gösterilmeye başlandı.

Binance bu yıl kripto para piyasasında 2 trilyon dolardan daha fazla bir değere ulaştı, şirket elde ettiği bu başarıyla çalışma şekillerinde yeniden düzenlemelere başladı.

Kripto para borsasında dünyada birinci sırada yer alan Binance çalışma faaliyetlerini resmi bir merkezi olmadan sürdürüyor. Bu yıl Hong Kong, Japonya ve Birleşik Krallık da dahil olmak üzere dünya çapından çalışma şekillerini düzenleyici uyarılar ve çok sayıda kısıtlamayla karşı karşıya kaldı. Şirketin ABD düzenleyicileri tarafından soruşturma altında olduğu biliniyor. Piyasada büyük bir paya sahip şirketin tüm dünyayla tamamen uyumlu bir kurum olma çalışmaları sürüyor.

Bir Cevap Yaz

DonanımForum Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *