«
BITCOIN

Kripto para birimi Bitcoin, hızlı yükselişin ardından tekrar düşüşe geçti. Elon Musk’ın Twitter profiline eklediği Bitcoin hashtagi sonrasında çok hızlı yükselen para birimi, akşam saatlerinde 33 bin dolar seviyelerine geriledi. Gün içerisinde kısa sürede değerine değer katan sanal para biriminin akşam saatlerindeki ani düşüşü, yatırımcılarını tedirgin etti.

.

Bitcoin Yeniden Düşüşe Geçti!

.

Bitcoin, 3 Bin Dolardan Fazla Değer Kaybetmiş Durumda

.

Tweet’leri ile piyasayı domine eden Elon Musk, zaman zaman gündeme bomba etkisi oluşturacak paylaşımları ile öne çıkmaya devam ediyor. Gün içerisinde Twitter profiline eklediği Bitcoin hashtagi sonrasında değeri yükselişe geçen kripto para birimi, bir saat içerisinde 2 bin dolardan fazla artış gösterdi. Saatler 14:50’yi gösterirken 37.043 dolardan işlem gören sanal para birimi, akşam 22:00‘dan sonra 33.530 dolar seviyelerine geriledi.

.

Bitcoin Yeniden Düşüşe Geçti!

.

Son dönemde değeri sürekli değişkenlik gösteren kripto para biriminin ne kadar süre daha bu şekilde seyredeceği bilinmiyor. Ancak, Bitcoin’in gösterdiği ani değer değişiklerinin, yatırımcılarını başka yatırım kanallarına yönlendireceği tahmin ediliyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *