Bloodborne’un PS5 Remaster Sürümü Yanlışlıkla Listelendi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Bloodborne’un PS5 Remaster Sürümü Yanlışlıkla Listelendi!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Bloodborne’un PS5 Remaster Sürümü Yanlışlıkla Listelendi!
PlayStation 4’e özel olarak çıkan Bloodborne’un PlayStation 5 remaster’ının çıkacağı yönündeki dedikoduları güçlendiren bir gelişme yaşandı. Bir Fransız perakendeci, PlayStation 5 için Bloodborne’u listeledi.

2015 yılında PlayStation 4’e özel olarak çıkan From Software’in geliştirdiği Bloodborne‘un PlayStation 5’e ‘Remaster’ sürümünün geleceğiyle ilgili çeşitli söylentiler uzun süredir bulunuyor. Henüz bu konuda resmi bir açıklama gelmemiş olsa da söylentileri güçlendiren yeni bir gelişme yaşandı.

Daha önce PlayStation 5‘in ön sipariş fiyatını da ortaya çıkaran Fransız perakendeci Fnac, henüz duyurulmamış bir PlayStation 5 Bloodborne oyununu listeledi. Daha sonra oyunun ismi kaldırılsa da oyunun hayranlarını heyecanlandırmaya yetti.

Bloodborne, PlayStation 5’e Mi Geliyor?

bloodborne, bloodborne afiş

Bloodborne’un PlayStation 5 remaster’ının geleceği bu sene yaz aylarının başında da söylenti olarak ortaya çıkmıştı. Ortaya atılan söylentilerde, oyunun sadece PC’ye uyarlanacağı değil aynı zamanda PlayStation 5’e de yükseltileceği dile getirilmişti. Oyunun Fnac tarafından listelenmesi bu söylentileri daha da güçlendirdi.

Yeni nesil PlayStation konsolundaki geriye dönük uyumluluk sayesinde Bloodborne, PlayStation 5’te oynanabilir olacak olsa da oyunun hayranları PlayStation 5 remaster’ı beklentisi içinde. Ayrıca Bloodborne’a sahip olmayan PlayStation 5 kullanıcıları da oyunun tadını yeni konsolda çıkarabilecekler.

playstation plus collection

Sony’nin geçtiğimiz günlerde duyurduğu Bloodborne da yer alıyor. Şirket, bu programı sayesinde PlayStation 5 kullanıcılarının bazı PlayStation 4 özel oyunlarını erişimini sağlayacak. Yani PS5 kullanıcıları, bir remaster sürümü gelmese de yeni konsolda Bloodborne’u oynayabilecekler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: