«
indir (10)

Star Wars: Battlefront 2, bu hafta Epic Games Store’da ücretsiz ve oyuncular bu mağazaya akın ediyor ve birçok kişinin oturum açarken hata mesajları almasına neden oluyor. Ancak endişelenmeyin, EA bir düzeltme üzerinde çalışıyor. 

Daha dün yayınlandı, ancak Epic Games Store’daki Star Wars Battlefront 2: Celebration Edition , 623 veya 918 numaralı birçok hata mesajı alan büyük bir oyuncu akışıyla karşılandı. Bir mesajda, “Çok sayıda oyuncu şu anda bağlanmaya çalışılıyor. Lütfen birkaç dakika bekleyin ve tekrar deneyin. Hata kodu: 623 “, 918 mesajı oyunculara” EA Hesabı kısıtlandı “diyor ve bu oldukça endişe verici olabilir. EA, her iki hata koduyla ilgili bir açıklama yayınladı , ancak ekip yeni sunucuları büyütürken oyunculardan “sıkı durmalarını” istedi.

Battlefront 2’ye akın eden çok sayıda oyuncu, EA Dice’ın yeni içeriği geçen yılın başlarında bitirmesine rağmen,

topluluğun hala oyuna ilgi duyduğunun bir işareti. Nisan 2020’de EA Dice, Battlefront 2’nin Scarif güncellemesinin son olacağını doğruladı . “Nisan ayının ötesine baktığımızda, sunucuların, oyun içi zorlukların, Double XP gibi yinelenen etkinliklerin ve oyun desteğinin bu geniş ve zengin Star Wars oyun deneyimini geleceğe taşıyacağı bir aşamaya geçiyoruz. Bu şu anlama geliyor biz düzenli içerik güncellemeleri sunmaya kaldırıyoruz,” duyuru okumak .,

Epic Games Store'da Star Wars: Battlefront 2 ücretsiz hafta bazı sorunlara neden oluyor

EA kısa süre önce Lucasfilm Gaming’e yanıt verdi ve diğer stüdyoların Star Wars başlıkları yapacağını doğrulayarak , yeni markalı stüdyo ile işbirliğinin “yıllarca devam edeceğini” söyledi. Birçok taraftar bunun daha fazla Battlefront 2 desteği anlamına gelmesini istese de, EA Dice bir sonraki Battlefield oyununa lazer odaklı görünüyor, bu yüzden pek olası değil. EA’nın Star Wars özel lisansının 2023’te sona ereceğini onaylayabiliriz, bu nedenle bundan sonra Battlefront 2’ye ne olacağı belli değil.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *