«
BMW

Alman otomobil üreticisi BMWCES2021‘de iDrive teknolojisinin 20. yılını kutluyor. Üretim teknolojisini geliştirmeye devam eden otomobil üreticisi, mobilite deneyimini yükselterek, kullanıcı ile otomobil arasındaki etkileşimi artırmak istiyor.

.

BMW, CES 2021’de iDrive Teknolojisi İlgi Çekti

.

iDrive Teknolojisi, Analog ve Dijital Arasındaki Sınırları Kaldırıyor

.

Yeni nesil iDrive teknolojisini tanıtan BMW, son nesil iDrive‘ın analog ile dijital arasındaki boşluğu doldurduğunu belirtiyor. BMW ayrıca bu teknolojinin, otomobildeki mevcut işlevlerin değişikliğini müjdelediğini de aktarıyor.

.

Yeni nesil teknoloji standartları ile dijital zeka kazanan yeni nesil BMW otomobiller, optimize edilmiş sensörler sayesinde artık sürücüden daha fazla bilgiye erişim sağlayabiliyor. Alman üretici bu durumu, son nesil iDrive sistemine sahip araçların, tehlike uyarılarını algılayıp görüntüleyebilmesi ve bir varış noktasındaki park alanlarının kullanılabilirliği ile ilgili tahminlerini gösteriyor.

.

BMW, CES 2021’de iDrive Teknolojisi İlgi Çekti

.

BMW CES 2021‘de tanıttığı yeni nesil iDrive teknolojisini; “Yeni nesil BMW iDrive’ın, akıllıca bağlanmış bir aracın potansiyelini her zamankinden daha kapsamlı bir şekilde kullanmak ve böylece mobilite deneyimini daha güvenli, daha rahat, daha kullanışlı ve çeşitlilik açısından daha zengin hale getirmek üzere ayarlandı.” diye anlatıyor.

 .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

.

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *