«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Bu Senenin MacBook Pro ve AirPods 3 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

Bu Senenin MacBook Pro ve AirPods 3 Türkiye Fiyatları Belli Oldu!

8882269f164b8fa0b62912b6556a75b64c134def
Apple bu akşam Unleashed isimli etkinliğini gerçekleştirdi. Yeni MacBook Pro’ların, iki yeni çipin ve yeni AirPods’un tanıtıldığı etkinlikte karşımıza çıkan tüm ürünlerin Türkiye satış fiyatları belli oldu.
Apple uzun zamandır hemen hemen herkesin beklemiş olduğu Macbook Pro , AirPods 3 Türkiye satış fiyatlarını açıkladı.

Yeni M1 Pro ve M1 Max’ten güç alan, 120 Hz’lik ekran tazeleme hızı ve yeni kamera özellikleriyle dikkat çeken MacBook Pro, gecenin yıldızı oldu. Ancak tabii ki ona güç veren ve hız olarak her zaman olduğu gibi adeta ‘kendini aşan’ M1 Pro ve M1 Max de sağladığı performans ile adından uzunca süre daha söz ettirecek gibi görünüyor. AirPods 3 ise yine ses kalitesi ve şarj süresi ile kullanıcılarına daha iyi bir deneyim vaadediyor.

Tabii ki her Apple etkinliğinde olduğu gibi yine gözümüz tüm tasarımsal ve teknik yeniliklerin yanında fiyatlarda oldu. Tüm ürünler için etkinlik esnasında açıklanan dolar bazında fiyatların ardından kısa süre sonra Apple Türkiye resmi sitesinde de fiyatlar açıklandı.

Türkiye’de dolar kurunun artmasıyla beraber MacBook fiyatları oldukça yüksek bir mebla olarak açıklandı. Önceden hayal kurulurken artık bu fiyatlarla hayalde kurulamayacak gibi duruyor.

İşte yeni Apple ürünlerinin fiyatları:

  • AirPods 3: 1.999 TL
  • 4 inçlik MacBook Pro: 23.499 TL
  • 16 inçlik MacBook Pro: 28.999 TL

Bir Cevap Yaz

DonanımForum Editör Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *