Çerçevesiz Ekranı Olan Akıllı Saat Geliyor: Rollme Hero. | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Çerçevesiz Ekranı Olan Akıllı Saat Geliyor: Rollme Hero.

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Çerçevesiz Ekranı Olan Akıllı Saat Geliyor: Rollme Hero.

Akıllı telefonların ekranlarında artık çerçeve görmediğimizi söyleyebiliriz. Akıllı saatler için ne yazık ki durum böyle değil, titizlikle üretilen akıllı saat ekranları için bir devrim yaşanıyor. Rollme firması çerçevesiz ekranlı akıllı saat için kolları sıvadı. Rollme Hero olarak adlandırılan model, akıllı saatlerin sınırlarını zorlayacak.

.

Çerçevesiz ekrana sahip akıllı saatlerin ilk örneği olacak olan Rollme Hero hakkında detaylar haberimizde.

.

Çerçevesiz ekranlı ilk akıllı saat Rollme Hero tanıtıldı.

.

Böyle bir tasarımın Rollme’den gelmesi sürpriz oldu diyebiliriz. Köşesiz ekran tasarımına sahip olan Rollme Hero modeli tamamen çerçevesiz bir ekrana sahip. Böyle bir ekran tasarımını imal etmenin çok büyük mühendislik çabası gerektirdiğini söyleyen Rollme, yeni saati hakkındaki ön detayları internet sitesinden paylaştı.

rollme hero

Saatin tasarım olarak oldukça sade ve hoş olduğunu söyleyebiliriz. Çerçevenin olmaması ekranda hem dijital hem de analog saatin görünmesine olanak tanımış. Diğer istatistikler ve ikonlar da ekranda sıkışık görünmüyor.

.

Ayrıca saatte LTE desteğisuya ve toza dayanıklılık bulunacak. Bunların dışındaki teknik detaylar ne yazık ki paylaşılmadı.

.

Şirketin daha önceki akıllı saatlerinde genel olarak Mediatek işlemci kullanılmıştı, muhtemelen bu modelde de Mediatek işlemci bulunacak. Saatte Wear OS işletim sisteminin bulunacağına pek ihtimal vermiyoruz, muhtemelen özel bir işletim sistemi bu saatte yer alacak.

.Çerçevesiz Ekranı Olan Akıllı Saat Geliyor: Rollme Hero.

Sizler çerçevesiz ekranlı akıllı saat tasarımını nasıl buldunuz?

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: