Oyun

Çok Oyunculu The Outlast Trials Fragmanı Paylaşıldı!

Bir zamanların en popüler korku oyunları arasında yer alan Outlast serisinin, geçen yıl yeni bir oyun ile geleceği duyurulmuştu. Oyun serisininin yapımcı ve geliştirici şirketi olan Red Barrels, 2021 yılında çıkacak olan The Outlast Trials için farklı planlar yapıyor. Bu planlar arasında çok oyunculu özelliğin eklendiği oyunun çevrimiçi olarak oynabileceği aktarılıyor. Gelecek yıl oyunseverlerin karşısına çıkacak korku oyunu The Outlast Trials fragmanı yayınladı.

.

Karşınızda Heyecan Uyandıran: The Outlast Trials Fragmanı

.

Hikaye kurgusuyla korku oyunu tutkunları için güzel bir seri olan Outlast serisi, bir dönemin en popüler oyunları arasında yer alıyordu.

.

.

Oyunun çok iyi olmayan grafikleri bulunuyor olsa da  gerek keyifli hikayesi gerekse heyecanın iliklere kadar hissedildiği kovalama anlarıyla, YouTube ve Twitch gibi platformlarda kısa süre içinde oyuncuların sürekli yayınlarını yaptığı bir oyun oldu.

.

Outlast, Outlast Whistleblower ve Outlast 2 şeklinde üç oyunu bulunan seriye 2021 yılında artık günümüz şartlarına uyum sağlamış olan The Outlast Trials eklenecek.

.

Oyunun öncelikle çevrimiçi oynanabileceği ve 2 farklı karakteri seçip, oynanabilecek olması dikkat çekiyor. Bunların yanında oyunun diğer serilerinde olduğu gibi derin bir hikayesinin olacağının sinyalleri veriliyor. Soğuk Savaş döneminde geçeceği söylenen oyunda, deneyler yine ana merkeze konumlandırılmış durumda.

.

Yayınlanan fragmandan da anlaşılacağı üzere oyunda deneyler ile değiştirilmiş, yarı insan yarı robot bir karakteri yönlendireceğiz. Bu karakterlerin (kişinin seçimine bırakıldığı düşünülüyor) kadın ve erkek versiyonları bulunuyor.

.

.

Yine önceki oyunlarda da göreceğimiz gibi oldukça iri yarı mutant insanlar bizleri kovalayacak. Oyundaki heyecanı katlayan bu dev ve saldırgan karakterler, kaçış anlarını daha korkunç hale getirmek için     oyuna ekleniyor.

.

1 buçuk dakikalık fragmandan gördüğümüz kadarıyla oyun hakkında bu yorumları yapmak mümkün. Oyunun bu yıl içinde başka detaylarına kavuşmayı bekliyoruz.

.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: