«
download

Çinli akıllı telefon şirketi Coolpad daha önce LeEco ile ortaklık içindeydi, ancak LeEco markasının ölümünden bu yana akıllı telefon endüstrisinde kendisi için bir yol çizmeye devam etti. Coolpad markasının Çin, Hindistan ve diğer birçok pazarda oldukça iyi bir varlığı var. Şimdi, akıllı telefon pazar payları açısından pastadan bir pay almasına yardımcı olacak yeni bir akıllı telefon çıkaracak . Coolpad COOL 20 adlı cihaz, geçtiğimiz günlerde şirket tarafından paylaşılan bazı tanıtım tanıtım afişlerinde yer aldı.

Poster, modelin 25 Mayıs’ta Çin’de piyasaya sürüleceğini gösteriyor. Akıllı telefonla ilgili pek fazla ayrıntı açıklanmadı ancak Haziran 2020’de piyasaya sürülen Coolpad COOL 10’un halefi olduğuna inanılıyor . Tanıtım gönderileri COOL 20’yi gösteriyor. cam gövdeli olacak ve beyaz ve siyah renk seçenekleri ile satışa sunulacak.

 

Coolpad, 25 Mayıs'ta COOL 20 Akıllı Telefonun Lansmanını Yapıyor

 

Tanıtım posteri ayrıca cihazın 48MP ana atıcıdan oluşan çift kamera kurulumuna sahip olacağını da gösterdi. Kamera, modüle basılmış ArcSoft rozetine sahiptir ve bu, bilgisayarlarda, dijital kameralarda ve diğerlerinde iş ortaklarına görüntüleme çözümleri sağlayıcısı olan ArcSoft ile birlikte tasarlandığını gösterir. Cihazın ayrıca birinci sınıf ses kalitesiyle geleceği öne sürülüyor. Arkada bir parmak izi okuyucusu olmayacağını gösteren bir parmak izi okuyucu yok. Geçen yılki Cool 10, bütçeye uygun bir akıllı telefon ve bu farklı olmayabilir.

Dahili özellikler açıklanmadı ancak cihazın üst kısmında su damlası çentiği bulunan 6,57 inç IPS LCD ekrana sahip bütçe COOL 10’dan daha iyi performans göstermesini bekliyoruz . COOL 10, 6GB RAM ve 128GB genişletilebilir dahili depolama ile eşleştirilmiş bir MediaTek Helio P30 yonga seti tarafından desteklenmektedir . Bir USB-C bağlantı noktası üzerinden hızlı şarj ile eşit olarak 4900mAh pil paketler.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *