«
cyber

Oyun dünyası tarafından uzun zamandır beklenen Cyberpunk 2077, 10 Aralıkta olaylı bir şekilde çıkışını gerçekleştirmişti. 7 yıl önce ilk fragmanı duyurulan oyun, birçok hataya da ev sahipliği yaptığı gibi konsol tarafında performans sorunlarına da yol açtı. Bunun üzerine oyun, PS Store’dan kaldırılmıştı. Ancak, yapımcı şirket CD Projekt RED oyunu geliştirmeye devam ediyor. Şimdi de Cyberpunk 2077 için 1.06 güncellemesi yayınlandı.

.

1.06 güncellemesi, 1.05 güncellemesinin aksine çok fazla yenilik ve hata düzeltmesi içermiyor.

.

Cyberpunk 2077, 1.06 güncellemesi neleri düzeltiyor?

.

Cyberpunk 2077 resmi sitesinde yayınlanan yama notlarına göre, 1.06 sürümü büyük düzeltmeler yerine küçük düzeltmeler için çıkarılmış acil bir güncelleme sayılabilir. Oyuncular, son zamanlarda kayıt dosyalarının çökmesi ve Maelstrom görevi ile ilgili pek çok hata olduğunu belirtirken, yapımcı şirket de güncelleme için fazla beklemek istememiş.

Cyberpunk 2077 için 1.06 güncellemesi çıktı!

Cyberpunk 2077 1.06 güncellemesi ile düzeltilen hatalar:

  • Dum Dum artık Totentanz girişinde kaybolmayacak.
  • Konsol özel: Çökmeleri azaltmaya yarayan gelişmiş bellek yönetimi ve kararlılığı
  • PC özel: Kayıt dosyası için 8 MB’lık boyut limiti kaldırıldı. Ancak kaldırılan bu limit, daha önce çöken kayıt dosyalarını onarmıyor.

Cyberpunk 2077 için zaman zaman bu tarz küçük güncellemelerin gelmesi beklenirken, esas büyük güncellemelerin Ocak ve Şubat aylarında yayınlanması bekleniyor. Oyun her ne kadar olaylı bir şekilde çıkış yapsa da oyuncu yanlısı CD Projekt RED‘in oyunu düzelteceğine inanılıyor.

.

Haberlerin devamı için sitemizi takipte kalın…

Bir Cevap Yaz

Büşra Çevik Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *