• Facebook
  • Instagram
  • Twitter
Arama
«
IMAC

Apple, sarf malzemeleri bittiğinde iMac Pro’nun kullanımdan kaldırılacağını onayladı. Şirkete göre 27 inç iMac, çoğu profesyonel iMac müşterisi için tercih edilen seçenek ve daha fazla güce ihtiyaç duyanlar Apple’ın üst düzey Mac Pro’larına atlayabilirler. Bununla birlikte, tüm bu sistemlerin yakın gelecekte Arm tabanlı silikona yükseltilmesi bekleniyor.

.

Apple, iMac Pro ürün sayfasına sessizce bir “sarf malzemeleri tükenirken” etiketi ekledi ve ayrıca bilgisayar için yükseltme seçeneklerini devre dışı bıraktı. MacRumors , iMac Pro sarf malzemeleri bittiğinde bilgisayarın artık olmayacağını onaylayan Apple’a ulaştı.

.

Daha fazla Apple Silikon destekli Mac'in gelmesiyle, iMac Pro'nun üretimi sona eriyor

.

Apple, 27 inç iMac’in artık profesyonel seviye iMac kullanıcıları için tercih edilen seçenek olduğunu söyledi. Bunlar, altı ve sekiz çekirdekli 10. nesil Intel işlemcilerle ve rafta 8 GB ile gönderilir, ancak 10 çekirdekli CPU ve 128 GB RAM’e yükseltilebilir. Daha fazla güç ve genişletilebilirlik arayan müşteriler , 5,999 dolardan başlayan Apple’ın Mac Pro kule masaüstü bilgisayarını seçme seçeneğine sahip.

.

Elbette, iMac serisinin yakında bir Apple Silikon yükseltmesi yapacağını hatırlamakta fayda var. Yenilenen modelin ayrıca Apple’ın üst düzey Pro Display XDR tasarımından ödünç aldığı söyleniyor . Bu yılın sonlarında piyasaya sürüleceği söylendi, bu nedenle yeni bir iMac almayı planlayan herkesin şimdilik beklemesi önerilebilir.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *

%d blogcu bunu beğendi: