«
  1. Anasayfa
  2. Teknoloji Haberleri
  3. Dünyanın En Yüksek Takipçili TikTokçusu, Binance’in ‘Marka Elçisi’ Oldu

Dünyanın En Yüksek Takipçili TikTokçusu, Binance’in ‘Marka Elçisi’ Oldu

Binance

Binance, TikTok’un en çok takipçili fenomeni Khaby Lame ile iş birliğine gitti. Lame, bu iş birliği kapsamında Binance’in marka elçiliğini yapacak. İşte iş birliğinin kripto para endüstrisine gerçekleştireceği katkılar…
Geçtiğimiz zamanlarda sizlerle paylaştığımız bir haberimizde, TikTok’ta en çok takipçiye sahip olan kullanıcının değiştiğinden ve Khaby Lame’in bundan sonra en tanınmış TikToker olmasından bahsetmiştik. Yaşanan yeni bir ilerleme ise Lame’in ününe ün katmaya devam edeceğini gözler önüne serdi. Zira en çok takipçiye sahip olan TikTok fenomeni, bundan sonra kripto para dünyasının da içersinde olacak.

Dünyanın en büyük kripto para borsası Binance, Khaby Lame ile iş birliği yapıldığını açıkladı. Lame bundan sonra, Binance’in marka tanıtım elçisi olacak. Kendine has bir tipi olan TikTok fenomeni, tipindan taviz vermeden Binance tanıtımı yapacak. Fakat bu iş birliğinin kapsamı bu tanıtımlardan ibaret olmayacak.

Khaby Lame’e özel NFT koleksiyonu çıkarılacak

Binance’in sosyal medya hesaplarından oluşturulan paylaşımda, söz hususu iş birliğinin hangi alanlarda karşımıza çıkacağı açıklandı. Buna göre; Khaby Lame, kullanıcıların kripto paralarla alakalı eğitimler almasında teşvik edecek bir yere sahip olacak. Hem de Lame amacıyla özel bir NFT koleksiyonu oluşturulacak
Khaby Lame’in bu denli tanınmış olmasını gerçekleştiren şey, sosyal medyada paylaşılan life hack videolarına karşı videolar çekmesi ve her şeyi olası olduğunca kolaylaştırmasıydı. Lame, Binance ile iş birliğinde de aynı konsepti kullanacak. Özel paylaşımlar yapacak olan TikTok fenomeni, kripto para endüstrisi ve internet 3 ile alakalı tanınan yanlışları çürütmeye çalışacak.

Binance’in Khaby Lame ortaklığını duyurduğu paylaşım:

Yeni marka tanıtım elçimizle tanışın; Khaby Lame. TikTok’un en çok takipçili içerik üreticisi.

Bu iş birliği kapsamında:

  • Kripto eğitimlerine yönlendirme yapılacak,
  • Khaby Lame özel NFT koleksiyonu oluşturulacak,
  • Kripto ve web 3 mitleri çürütülecek,
  • Kripto para endüstrisi ile Binance ekosistemi büyütülecek.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *