OyunTeknoloji Haberleri

EA Access İle Steam Ortaklığı Sağlandı!

Kullanıcılarına daha iyi hizmet verebilmek için yeni adımlar atan Electronic Arts, oyunlarını farklı platformlarda da yayınlayacak. Şirket, EA Access sistemini Steam mağazasına entegre ettiğini açıkladı.

.

ea access

.

EA Access, Steam Ortaklığı İle Gündeme Oturdu

.

Electronic Arts, geçtiğimiz yıl Star Wars Jedi: Fallen Order ile birlikte Valve ortaklığına ilk adımını atmıştı. Yaklaşık bir yıldır EA Access sistemini Valve ile birleştirmek için çalışma yürüten şirket, nihayet isteğini gerçekleştirebildi.

.

 ea access

.

İlk olarak 25 oyunun yayınlanacağını belirten yetkililer, ortaklığın ilerlemesi için çalışmalara devam edeceklerinin de altını çizdi. Dragon Age, Burnout Paradise, Need for Speed, The Crysis, Mirror’s Edge ve Medal of Honor gibi oyunlar şu an Steam’de yer alıyor.

.

Red Alert paketlerini içeren Command & Conquer Remastered Collection oyunu da Steam’de yayınlandı. Bazı analistler bu adımın efsanevi oyunlar arasında sayılabilecek Command & Conquer için yeni bir çağ olacağını düşünüyor.

.

ea access

.

Yetkililer, “Sevdiğiniz oyunları istediğiniz yerde kolay bir şekilde oynayabilmeniz için bu ortaklığı tercih ettik. Ayrıca Yeni EA Access üyelik sistemi ile kullanıcılarımıza daha iyi hizmet verebileceğiz.” ifadelerini kullandı.

.

Oyunlar bir süreliğine yüzde 50 ila yüzde 66 arasında indirim ile sunulacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: