«
  1. Anasayfa
  2. İncelemeler
  3. En İyi Oyuncu Klavyeleri

En İyi Oyuncu Klavyeleri

Oyuncu-Klavye-Onerileri-teknoloji.org_[1]

Klavyeler bilgisayarlarda en çok kullanılan araçlardır. Özellikle oyunlarda yönlendirme, koşma, ateş vb. bütün özellikleri kullanabilmek için klavye lazımdır. Klavyenin kalitesi ve materyalleri oyuncular için oldukça önemlidir. Tercih edilen klavyenin tuşlarının basımının kolay ve kullanışlı olması gerekmektedir. Klavye tercihinde dikkat edilmesi gereken en önemli nokta kullanımının konforlu ve rahat olmasıdır. Kaliteli ve konforlu bir kullanım klavyenin ömrünü daha uzatmaktadır, uzun süreli kullanımı daha kolay kılmaktadır. Piyasa da her bütçeye ve her tercihe göre mutlaka model bulunmaktadır.

Game Booster G76K

Uygun fiyatlı bir klavye olan Game Booster fiyatına oranla oldukça kaliteli bir üründür. Yarı mekanik olarak tasarlanmıştır ve uygun bütçeli ürün arayanların ilk tercihi olabilecek kalitededir. Tuşlar oldukça hassastır, yumuşak bir basıma sahiptir. Kullanımı hızlı olan klavye oyunlarda olabilecek en hızlı performansı sağlayacaktır.

Logitech G213

Tuş sesinden rahatsız olanlar için tasarlanmış mükemmel bir klavyedir. Özellik bakımından da zengin bir üründür. Birçok klavyede yer almayan oynatma, durdurma ve ileri geri sarma tuşları yer alıyor. Klavye fiyatına göre çok dayanıklı ve kaliteli bir klavyedir. Suya dayanıklı olması da olası herhangi bir kaza sonrasında da kullanım imkânı sağlıyor. RGB renk ayarlamasına sahip olan klavye bu fiyata göre alınabilecek en dayanıklı klavye.

Game Booster G9 Blade

Tasarım olarak farklılık gösteren klavyenin gri zemin üzerinde ki siyah tuşları oldukça şık durmaktadır. Bilek aparatı barındıran klavyenin ne yazık ki bu aparatı çıkarılmıyor. Klavyenin tıklanma ömrü tam olarak 500.000.0000 olarak ayarlanmıştır ve tasarımı sayesinde şekli yukarı doğru kavislidir. Kavisli yapısı daha kolay bir kullanım ve rahatlık sağlamaktadır. RGB ışıklandırma sistemine sahip olduğu için estetik anlamda da oldukça başarılıdır.

Steelseries Apex Pro

Oldukça güçlü ve dayanıklı bir klavyedir. Metal tercihi uçak gövdesinde kullanılan metalden tercih edilmiştir. Tuşları da aynı şekilde mekanik şekilde tasarlanmıştır ve hassas bir kullanıma sahiptir. Hassasiyet ayarı sayesinde oldukça hızlı ve konforlu bir kullanım sağlamaktadır. Kablolu klavye olmasına rağmen kablosu çok kalın ve sert olduğu için uzun ömürlüdür, herhangi bir kopma ya da arıza söz konusu değildir.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *