«
  1. Anasayfa
  2. İncelemeler
  3. En İyi Oyuncu Mouse Çeşitleri

En İyi Oyuncu Mouse Çeşitleri

en-iyi-oyuncu-mouse-cesitleri[1]

Mouse bilgisayar kullananlar için oldukça önemli ve olmazsa olmaz bir parçadır. Özellikle son yıllarda oyuncular bilgisayar üzerinden uzun süreler oyun oynadıkları için Mouse seçimi ve kullanımı oldukça önemlidir. Seçilen Mouse her açıdan kullanışlı olmalıdır ve oyuncuyu rahat ettirmelidir. Mouse tercih edilirken yalnızca modele değil seçilen ürünün uzun süre kullanımda bile rahatlığı sağlaması gerekmektedir. Bu nedenle mousenin dokusu, şekli ve tutuşu oldukça önemlidir. Mouse modelleri kablolu ya da kablosuz olarak ikiye ayrılmaktadır, her iki model de tercihe göre farklı kolaylıklar sağlamaktadır.

Logitech G502 Lıghtspeed

Rahat kullanışlı, kablosuz ve eli dolduran bir mouse isteyen herkesin kolayca kullanabileceği oldukça kaliteli bir mousedir. Hızlı kullanımı ile oyun sırasında donmadan ve gecikmeden, oldukça hızlı bir performans sergiler. Fiyat olarak biraz pahalı olsa da iyi bir oyuncu olmak için ilk etapta alınabilecek ve uzun yıllar kullanılabilecek başarılı bir mousedir.

Razer Deathadder V2

Hızlı reflekslere ihtiyacı olanlar için kusursuz bir kablolu mouse. Zamanının neredeyse tamamını bilgisayar başında geçirenler için özel olarak tasarlanmış olan mouse, hem tutuş, hem kullanımı hem de tuşları ile en rahat kullanıma sahip mouselerden bir tanesidir.

Corsaır Dark Core RGB Pro SE

Corsair markasının üretimi olan en iyi kablosuz oyun mouselerinden bir tanesidir. Tasarımı yüksek kemerli olduğu için özellikle de uzun süren ve hız gerektiren oyunlardan oldukça iyi performansa sahiptir. Fiyatı performansına göre oldukça uygun olan mouse kablosuz ürün kullananlar için mükemmel bir seçenek.

Benq Zowıe EC2

Dört farklı düğme üzerine odaklanılarak tasarlanmış olan mousenin tuşları iki ana iki de yan olacak şekilde konumlandırılmıştır. Mousenin kaydırma tuşu yarısaydamdır ve bununla birlikte kullanımı oldukça hızlıdır.

Razer Viper Ultimate Kablosuz

Hassaslık açısından oldukça iyi tasarlanmış bir mousedir. Hızlı hareket imkânı sağlaması yanı sıra hareket sırasında sanki kayıyormuş hissi ve rahatlığı verir. Tasarımı ile birlikte kavraması daha kolay olduğu için elin içini dolduran rahat bir kullanımı vardır. Şarj edilmesine gerek kalmaz ve neredeyse 70 saat kullanım imkanı sağlar.

Bir Cevap Yaz

Donanım Forum Hakkında

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *