Oyun

Epic Games Store, herkes GTA V’yi ücretsiz almaya çalışırken saatlerce kapalı kaldı

Kesinti sekiz saatten fazla sürdü

Sekiz saatten fazla bir kesintiden sonra, Epic Games Store nihayet tekrar çevrimiçi gibi görünüyor, yani nihayet Rockstar’ın 21 Mayıs’a kadar ücretsiz olarak The Theft Auto V hitini talep edebilmeniz gerekir .

Epic Games Store bugün 11:00 ET’de isimsiz bir ücretsiz oyunun lansmanına geri dönüyordu ve dün gece Epic Games’in resmi Twitter hesabı tarafından yayınlanan erken bir tweet sayesinde GTA V olacağını öğrendik . Ancak, oyunun anlaşılması için zaman geldiğinde, muhtemelen insanlar ücretsiz başlığı talep etmek için siteyi yenilemeye çalışırken Epic Games Store düştü.

Epic Games Store

@EpicGames

We are currently experiencing high traffic on the Epic Games Store.

We are aware that users may be encountering slow loading times, 500 errors, or launcher crashing at this time and we are actively working to scale. We’ll provide an update as soon as we can.

Epic Games Store

@EpicGames

We understand that many users are unable to access the Epic Games Store at this time. We appreciate your patience as we continue to work towards a resolution to mitigate traffic.

Resmi Fortnite Twitter hesabı Epic’in PC ve Mac’teki “ sorunları araştırdığını ” ve daha sonra iOS ve Android’de de sorunlar olduğunu söylediğinden , mağazaya yoğun trafik diğer Epic hizmetlerini de etkilemiş olabilir . Epic’in Battle Breakers mobil oyunu da gün boyunca sorunlar yaşıyordu. Ancak göre Epic’in durum sayfasına , hem Fortnite ve Savaş Breakers tekrar şimdi tamamen faaliyete geçmiştir.

Epik Eğer Premium Edition iddia müsaade ediyor GTA V “tam içerir, GTA V hikaye, GTA Çevrimiçi stüdyosu, hem de uygun uygun ve mevcut tüm oyun yükseltmeleri ve içerik” Ceza Enterprise Starter Paketi , bu da size ek içerik ve GTA Online için 1.000.000 dolarlık bonus nakit sağlar .

Kopyanızı takmadan önce, Epic’in insanların ücretsiz oyunlar talep etmek için iki faktörlü kimlik doğrulamasına sahip olmasını gerektirdiğini bilmelisiniz . Hesabınız için iki faktörlü kimlik doğrulamayı nasıl açacağınız konusunda bir rehbere ihtiyacınız varsa, Epic’te buradan takip edebileceğiniz bir tane var .

Epic, PC mağazasını Aralık 2018’de başlattığından beri düzinelerce ücretsiz oyun verdi ve şirket Ocak ayında 2020’ye kadar ücretsiz oyunlar vermeye devam etmeyi planladığını söyledi .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

Donanım Forum

Dünya ve Türkiye gündeminde yer alan teknoloji,donanım,mobil dünya haberlerini kullanıcılarına sunar. Sadece gerekli bilgileri vererek ziyaretçilerini teknoloji dünyası hakkında bilinçlendirmeyi amaç edinir.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: