Epic Games Store'daki Hitman 3, sonuçta Hitman Steam seviyelerini içe aktarmayacak | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Epic Games Store’daki Hitman 3, sonuçta Hitman Steam seviyelerini içe aktarmayacak

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Epic Games Store'daki Hitman 3, sonuçta Hitman Steam seviyelerini içe aktarmayacak

Hitman 3, PC’ye özel bir Epic Games Store olarak ortaya çıktığında , IO Interactive oyuncuların Steam içeriklerini son iki oyundan içe aktarabileceklerini söyledi – ancak durum böyle olmayacak.

IO Interactive’in Hitman 3 lansman planlarının bir özeti, Epic Games Store oyuncularının Hitman (2016) ve Hitman 2 seviyelerini oynamak için Steam’de zaten sahip olsalar bile erişim paketlerine ihtiyaç duyacağını ortaya koyuyor, ancak IO’nun bazı planları var. geçiş daha lezzetli.

Epic Games Store'daki Hitman 3, sonuçta Hitman Steam seviyelerini içe aktarmayacak

Yeni başlayanlar için, Hitman 3 için ön sipariş verirseniz veya 20 Ocak’ta varışından itibaren 10 gün içinde satın alırsanız tüm Hitman seviyelerine erişim paketini ücretsiz olarak alacaksınız. Ağustos ayında bir Epic Games Store freebie olarak sırayla yükseldi – ayrıca erişim paketini istediğiniz zaman ücretsiz olarak alabileceksiniz.

Ne yazık ki Hitman 2, EGS’ye hiç gelmedi. Hitman 3‘te seviyelerini almanın tek yolu bir erişim paketi almaktır: Temel oyundaki tüm seviyeleri içeren Hitman 2 Standart Erişim Bileti; temel oyun ve DLC’deki tüm seviyeleri içeren Hitman 2 Gold Access Pass; ve sadece DLC seviyelerini içeren Hitman 2 Expansion Access Pass, Hitman 3‘ün lansmanından sonraki ilk iki hafta boyunca EGS’de% 80 indirimli olacak.

Epic Games Store'daki Hitman 3, sonuçta Hitman Steam seviyelerini içe aktarmayacak

İyi haber şu ki, Hitman 2’deki ilerlemeniz, seviyeleriniz olmasa bile çok iyi aktarılacak. Oynamaya başlamadan önce süreci tamamlamak için stüdyonun web sitesinde IOI Hesabınızda oturum açtığınızdan emin olun .

IO ayrıca Hitman 3 Switch çıkış tarihinin , özel bir akış sihri yapmasına rağmen diğer sürümlerle aynı olacağını açıkladı.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: