«
indir (74)

Stalker 2 geliştiricisi GSC Game World, resmi Xbox YouTube kanalında yayınlanan yeni bir fragmanın yanı sıra uzun zamandır beklenen, açık dünya hayatta kalma korku oyunu için bazı yeni ayrıntıları açıkladı.

Fragman, Skif adlı yeni bir kahramanın, yakınlardaki Çernobil nükleer santrali eridiğinde neredeyse bir gecede terk edilen Ukrayna kasabası Pripyat’ın eteklerinde bir okulu keşfederken izliyor. Biraz acelesi var çünkü kalan radyasyondan çok daha tuhaf şeylerin perili olduğu dışlama bölgesi bir emisyona sahip olmak üzere.

GSC Game World, Temmuz ayında yeniden ortaya çıktığında bize Stalker 2’nin dünyasının sinematik bir teaser’ını verirken , bu fragman ve beraberindeki bir Xbox Wire blog yazısı , çevrenizi bir anda ölümcül hale getirebilecek olaylara ilk bakışımızı sağlıyor. . Önceki Stalker oyunlarına benzeyen bir şey varsa, aynı zamanda baş etmek için vahşi yaşam ve ağır silahlı akıncılara da sahip olacaksınız – ama en azından onların geldiğini görebilirsiniz.

Bunu bir oyun teaserı olarak adlandırmak biraz zor olabilir, ancak GSC Game World, her şeyin kendi başına yeterince etkileyici olan motor içinde işlendiğini söylüyor. Geliştiriciler, Stalker 2 üzerindeki çalışmanın “sorunsuz bir şekilde ilerlediğini” söylüyor ve daha güçlü konsol için 4K görsellerle hem Xbox Series X hem de Xbox Series S’de ışın izlemeyi desteklemeyi planlıyorlar. Stüdyo henüz bir çıkış tarihini paylaşmaya hazır olmasa da, yayınlanır yayınlanmaz Xbox Game Pass başlığı olarak satışa sunulacak.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *