«
faraday-future-ff-91

Faraday Future , geçtiğimiz günlerde resmi web sitesi ve uygulaması aracılığıyla FF 91 için rezervasyon almaya başladı . Otomobilin gelecek yılın ilk yarısında tanıtılması planlanıyor, ancak potansiyel alıcılar yaklaşmakta olan aracı 50.000 Yuan (kabaca 7.700 ABD Doları) karşılığında rezerve edebilirler.

Şirketin resmi yol haritasına göre, yeni otomobil 21 Eylül 2021’deki Yatırımcı Günü etkinliğinde tanıtılacak ve 2022’nin ilk yarısında listelenecek. Daha önce Faraday Future, FF 91’in lüks getirmeye odaklanacağını belirtmişti. elektrikli otomobil pazarında hem uzun menzil hem de güçlü performans sunacak bir araç. Şimdi, resmi web sitesi bu yaklaşan araç için ön sipariş vermeye başladı ve miktar da iade edilebilir.

Faraday Future FF 91 Ön Siparişleri yayında, lansman 2022'nin ilk yarısı için ayarlandı

Bilmeyenler için FF 91, şirketin seri üretime hazır ilk modelidir . Bu araba birkaç yıl önce ilk kez görücüye çıkarılmış olsa da, marka başlangıçta çeşitli aksaklıklara neden olan ve hatta ilk otomobilinin piyasaya sürülmesinin gecikmesine neden olan çeşitli sorunlarla karşılaşmıştı. Jia Yueting’in şirketi de bir noktada ayakta kalmak için mücadele etmişti, ancak FF 91 sonunda otomobil pazarı için bir lansman penceresine sahip oldu.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *