«
indir (11)

Evinizin veya ofisinizin görünümünü değiştirmek için bir LED RGB Renk Şeridi arıyorsanız , Yeelight Akıllı Işık Şeridi’ndeki bu anlaşmaya göz atmayı unutmayın. Genellikle 15 $ ‘dan perakende satış yapan 1m uzatılabilir akıllı ışık şeridi artık yalnızca AliExpress’te 10.45 $’ a satılıyor .

NEREDEN ALINIR
Yeelight Akıllı Işık Şerit at $10.45@AliExpress
Yeelight Akıllı Işık Şeridi, arkasındaki yapışkan şeridi ile hemen hemen her yüzeye kolayca bükülebilen ve katlanabilen esnek bir malzemeden yapılmıştır. Bu, alanınızda anında, sıfır telaşla renkli yanıp sönen ışıklar alacağınız anlamına gelir.

Fırsat: Yeelight Akıllı Işık Şeridi 1M'yi 10,45 $ 'a alın (Orijinal Fiyat 15 $)

Bu wifi özellikli akıllı LED ışık şeridi bir milyon renk seçeneği ile birlikte gelir ve Alexa, Google asistanı ve Mijia Uygulaması ile kontrol edilebilir. Dahası, akıllı şerit bir kısma seçeneği ile birlikte gelir ve programlı aydınlatma ve aydınlatma için kullanılabilir.

Genellikle 15 $ ‘dan perakende satış yapan AliExpress, 1 milyon Yeelight Smart Light Strip’i yalnızca 10.45 $ karşılığında veriyor . Temel pakete daha fazla şerit eklenerek LED şeridin kolayca uzatılabileceğini lütfen unutmayın. Ücretsiz kargo ve yeni bir kullanıcı kuponu ile bu teklif paranızın tam karşılığıdır. Öyleyse, süresi dolmadan en kısa sürede bu anlaşmayı yapın.

Bu tür heyecan verici fırsatlar ve teklifler hakkında daha fazla bilgi için fırsatlar merkezimize göz atın .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *