«
images (5)

Xiaomi Redmi Airdots S ve Airdots 2 artık AliExpress’te indirimli fiyatlarla mevcuttur. Redmi Airdots S 14,82 dolardan satılıyor ve Redmi Airdots 2 yalnızca 14,95 dolara satılıyor .

NEREDEN ALINIR
Xiaomi Redmi Airdots S ve Airdots 2 , 14.82 $ ve 14.95 $ @AliExpress

Redmi Airdots S ve Airdots 2, Bluetooth 5.0 ile birlikte gelir. Bu, yüksek hız ve veri aktarım hızı ile daha hızlı ve kararlı bağlantılar anlamına gelir. Derin bas ve yüksek kaliteli stereo ses, Xiaomi Redmi Airdots S ve Airdots 2’de en sevdiğiniz melodileri ucuz bir fiyata dinlemeyi bir zevk haline getiriyor. Çok işlevli dokunmatik kontrol, müziğinizde kolayca gezinebilir, çağrıları alıp asabilir ve yerleşik XiaoAI sesli asistanını etkinleştirebilir.

Anlaşma: Xiaomi Redmi Airdots S'yi 14,82 dolara ve Redmi Airdots 2'yi yalnızca 14,95 dolara satın alın

Redmi Airdots 2 ve Redmi Airdots S arasındaki temel fark, yalnızca Airdots S’de bulunan ve gecikmeyi önemli ölçüde azaltan ve oyununuzu geliştiren özel oyun modunda yatmaktadır.

Tek Siyah renkte mevcut olan bu ekonomik kulaklıklar AliExpress’te ağır indirimlerle satılıyor. Redmi Airdots S 14,82 dolardan satılıyor ve Redmi Airdots 2 yalnızca 14,95 dolara satılıyor . Öyleyse gidin ve indirimli Airdot’larınızı en kısa sürede alın.

Bununla birlikte, biraz daha fazlasını almaya hazırsanız, Redmi Airdots 3’ün bu incelemesine de göz atmanızı öneririz . Xiaomi’nin bu yeni nesil kulaklık, bütçe dostu bir fiyata bazı olağanüstü özelliklerle doludur. Xiaomi Redmi Airdots 3, @Aliexpress veya @Giztop civarında 37 $ civarında perakende satış yapıyor

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *