Fortnite Ardından PUBG Mobile Da Tarih Verdi! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Fortnite Ardından PUBG Mobile Da Tarih Verdi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fortnite Ardından PUBG Mobile Da Tarih Verdi!

Bu sabah ortaya çıktığı kadarıyla Fortnite Apple karşıtı da olsa bir turnuva düzenleyeceğini duyurmuştu. Bu duyurunun ardından yeni bir etkinlik haberi de PUBG Mobile‘dan geldi. Mobil oyun devlerinden arka arkaya gelen etkinlik haberleri oyunseverleri heyecanlandırmaya yetiyor da artıyor. PUBG Mobile 24 Ağustos tarihinde canlı yayın etkinliği düzenleyecek..

.

PUBG Mobile canlı yayın etkinliği!

.

PUBG Mobile, 24 Ağustos 2020 tarihinde yani Fortnite turnuvasından bir gün sonra Yeni Çağ (New Era) adını verdiği devasa bir canlı yayın etkinliği düzenleyeceğini duyurdu.

.PUBG Mobile canli yayın etkinligi

Söz konusu canlı yayının içeriği şu an için belirsizliğini korurken bazı beklentiler bulunuyor. Söz konusu açıklama Twitter hesabı üzerinden yapıldı ve oyunseverleri oldukça meraklandırdı, acaba canlı yayın etkinliğinde neler olacak?

.

Popüler Battle Royale oyunu, bu etkinlik ile yeni birçok duyuru yapacak gibi duruyor. Beklentilere bakıldığında yeni bir haritanın duyurulması, yeni sezona yönelik ipuçları ve daha pek çok bilginin bu canlı yayın etkinliğinde duyurulması bekleniyor.

.Fortnite Ardından PUBG Mobile Da Tarih Verdi!

Canlı yayında elbette yeni Erangel 2.0 haritasının tanıtılması bekleniyorken aynı zamanda oyunun yenilenen kullanıcı arayüzü ya da Ultra HD grafik desteği gibi yenilikler karşımıza çıkabilir.

.

Yapılan paylaşımda canlı yayın 24 Ağustos tarihinde PUBG Mobile’ın resmi hesapları üzerinden hem YouTube hem de Facebook hesapları üzerinden yayımlanacak.

.Fortnite Ardından PUBG Mobile Da Tarih Verdi!

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: