Framework, Yükseltilebilir ve Onarılabilir Bir Verimlilik Dizüstü Bilgisayarı Sunar! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Framework, Yükseltilebilir ve Onarılabilir Bir Verimlilik Dizüstü Bilgisayarı Sunar!

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Framework, Yükseltilebilir ve Onarılabilir Bir Verimlilik Dizüstü Bilgisayarı Sunar!

Framework , yükseltilebilir ve onarılabilir bir dizüstü bilgisayar tanıttı ve Framework, San Franciso’da kuruldu. Framework Dizüstü Bilgisayar, 13,5 “ekran boyutuyla hem ince hem de hafif olacak şekilde tasarlanmıştır ve kolayca onarılabilir ve yükseltilebilir. Bu dizüstü bilgisayar, bağlantı noktalarını kolayca değiştirebilen ve dizüstü bilgisayarın depolamasını kolayca genişletebilen bir sistem kullanır. Bu dizüstü bilgisayar, 1080p çözünürlüğü destekleyebilir.

Çerçeve Dizüstü Bilgisayar, kolayca onarılabilir ve yükseltilebilir olacak şekilde tasarlanmıştır ve benzersiz bir genişletme sistemine sahiptir

Çerçeve Dizüstü Bilgisayar, düşünceli bir tasarıma sahip gümüş renk şemasına sahiptir ve bu tasarım, dizüstü bilgisayara gereksiz hacim eklemeden yüksek dayanıklılık sağlayan alüminyum bir muhafaza kullanır. Bu dizüstü bilgisayar 13,5 “ekran boyutuna sahiptir ve bu ekran 2,256 x 1,504 çözünürlüğe sahiptir ve 1080p 60 FPS web kamerası ile birlikte gelir. Bu web kamerası Zoom aramaları veya diğer çeşitli görüntülü toplantılar için mükemmeldir ve bu web kamerası donanım gizlilik anahtarlarıyla birlikte gelir. Bu dizüstü bilgisayar, daktiloların bileklerini veya parmaklarını zorlamadan bu dizüstü bilgisayarı saatlerce kullanabilmelerini sağlayan, 1,5 mm tuş mesafesine sahip bir klavye içerir.

Framework Dizüstü Bilgisayar, dizüstü bilgisayarın yarım gün dayanmasına olanak tanıyan yüksek döngü ömürlü 55 Wh pil kullanır. Bu dizüstü bilgisayar, Wi-Fi 6E ile yapılandırılabilen 11. nesil Intel Core İşlemci serisini kullanır. Framework Laptop’un ana özelliklerinden biri, cihazın ne kadar yükseltilebilir ve onarılabilir olduğudur. Bu dizüstü bilgisayarın ana kartlar, CPU’lar, Soketli depolama ve iki RAM çubuğu dahil olmak üzere raf dışı bilgisayar bileşenlerini kullanması bekleniyor. Bu yükseltilebilirlik, kullanıcının cihazı onarmak veya hız veya depolama kapasitesini yüksetmek için neredeyse tüm dahili bileşenleri kolayca değiştirmesine olanak tanır.

Framework, Yükseltilebilir ve Onarılabilir Bir Verimlilik Dizüstü Bilgisayarı Sunar!

Framework Laptop, Framework’ün benzersiz Genişletme Kartı sistemini kullanır ve bu dizüstü bilgisayar, dört farklı genişletme yuvasına sahiptir. Bu Genişletme yuvaları, kullanıcıların dizüstü bilgisayarı ek bir USB Type-C bağlantı noktası, USB Type-A bağlantı noktası, ek video çıkışları ve diğer yapılandırılabilir genişletme kartları gibi farklı bağlantı noktaları ile yapılandırmasına olanak tanır.

Framework, 2021 Yazında kesin özellikler, fiyatlandırma ve ön sipariş zamanlaması ile ilgili daha fazla bilgi paylaşmayı dört gözle beklediklerini belirtti.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: