God of War Yönetmeninden PlayStation 5 SSD Yorumunu Sizler İçin Derledik! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

God of War Yönetmeninden PlayStation 5 SSD Yorumunu Sizler İçin Derledik!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

God of War Yönetmeninden PlayStation 5 SSD Yorumunu Sizler İçin Derledik!

Yakında oyuncularla buluşacak olan PlayStation 5, SSD konusunda birçok kişi etkilemeye devam ediyor. Şimdi de son yılların en çok sevilen oyunlarından olan God of War için yönetici olan Cory Barlog, yeni konsolun sahip olduğu SSD yetenekleri için “harika” yorumunu yaptı. Ayrıca yeni sistemle oyunların nasıl olacağına dair de ipucu verdı. Söylenene göre oyuncular yeni SSD sistemini oldukça beğenecek.

.God of War Yönetmeninden PlayStation 5 SSD Yorumunu Sizler İçin Derledik!

Xbox Series X ile kıyasıya rekabete girmiş olan PlayStation 5, donanım konusunda oyuncuların ilgilisi çekmişti. Ancak hala oyuncuların konsolla buluşamaması, konsol hakkında gelen yorumlara kulak verilmesine neden oluyor.

.

PlayStation 5 SSD için yorum dikkat çekti.

Yapılan bir röportajda yeni konsol hakkında soruları yanıtlayan Cory Barlog, açıkça beğenisini paylaştı. Özellikle konsolun sahip olduğu depolama için övgüyle bahseden yönetmen, birçok özelliğin kendisini gösterdiğini ancak SSD’nin şaşırtıcı düzeyde olduğunu söyledi.

.

Sabırsız olduğunu ve oyun yükleme ekranlarını sevmediğini aktaran yönetmen, yeni konsolla harika yükleme süreleri elde ettiklerini aktardı. Oyunların daha hızlı açılmasıyla birlikte daha keyifli oyun deneyiminin yaşandığını ve oyuncuların yeni süreyi dert etmeyeceğini aktardı.

PlayStation 5 SSD

PlayStation 5 SSD özelliklerini hatırlayacak olursak, 825 GB SSD depolama alanı kullanıcılarla buluşacak. Dileyen kullanıcılar NVM’e, SSD girişi ile depolama alanını artırabilmek imkanına da sahip. Bununla birlikte USB girişleri de kullanıcıların hizmetine sunulacak.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: