Fujifilm Kameraları Mac’lerde ”webcam”e Dönüşebiliyor! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Fujifilm Kameraları Mac’lerde ”webcam”e Dönüşebiliyor!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Fujifilm

Video konferans uygulamaları ile iş görüşmelerini gerçekleştirmek, moda çekimleri yapmak ve çevrimiçi derslere katılmak artık mümkün. Milyonlarca kişi bu görüşmeler için mevcut bilgisayarının kamerasını kullanıyor olsa da Fujifilm  insanlara yeni bir yol sunuyor. Fujifilm, X serisi aynasız kameralarının Mac’lerde kullanılması için yeni bir yazılım yayımladı. Bu sayede Fujifilm kameralarını Mac’lerde kullanmak mümkün hale geliyor.

.

Fujifilm

.

Fujifilm Kameralarını Mac’lerde Kullanmak Artık Mümkün Oluyor!

.

Makinenin webcam benzeri bir özellik kazanmasını sağlayan bu yeni yazılım ile birlikte, yapacağınız görüşmeler, canlı yayınlar ve fotoğraf çekimleri son derece kaliteli oluyor. Fujifilm, X serisindeki aynasız kameralarını Mac’lerde webcam olarak kullanmayı sağlıyor. Bunu daha önce ilk olarak Windows bilgisayarlar için mayıs ayında piyasaya sürdüğü bir yazılım vasıtasıyla gerçekleştirmişti.

.

Fujifilm Kameraları Mac’lerde ”webcam”e Dönüşebiliyor!

.

Şimdi ise milyonlarca Mac kullanıcısı olanlar için bu imkanı sunuyor. Fujifilm X webcamX-T200, X-A7, X-H1, X-Pro2, X-Pro3, X-T2, X-T3 ve X-T4 X serisi APS-C aynasız modellerle de çalışıyor.

.

Söz konusu yazılım ile birlikte Fujifilm kameralarını Mac’lerde webcam yapmak çok kolay oluyor. Zoom, Microsoft Teams, Skype ve Google Meet ile uyumlu çalışıyor. Google Chrome veya Microsoft’un Chromium tabanlı yeni Edge tarayıcısında da çalışan bu kamera Safari’de kullanılmıyor. Yazılım şu an da Fujifilm’in internet sitesinden ücretsiz olarak indirilebiliyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: