Galaxy Buds Live'dan sonra, Samsung Galaxy Buds + TWS, Firmware güncellemesi ile 'Otomatik Geçiş'i alıyor | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Galaxy Buds Live’dan sonra, Samsung Galaxy Buds + TWS, Firmware güncellemesi ile ‘Otomatik Geçiş’i alıyor

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Buds Live'dan sonra, Samsung Galaxy Buds + TWS, Firmware güncellemesi ile 'Otomatik Geçiş'i alıyor

Samsung Galaxy Buds + kablosuz kulaklıklar yeni bir cihaz yazılımı güncellemesi alıyor. Ve Tizenhelp’in bildirdiği gibi, güncelleme Galaxy Buds Pro TWS’nin birçok özelliğini eski yıllara ait Buds + ‘ya ekliyor . 

Samsung Galaxy Buds +, R175XXU0AUB3 donanım yazılımı sürümüyle güncellemeyi alıyor . Yaklaşık 1.4MB boyutunda olan güncelleme aşağıdaki özellikleri Galaxy Buds + ‘ya getiriyor :

Değişiklik günlüğü :

 • Otomatik Geçiş
 • Bluetooth ayarına tomurcuk kontrol menüsü eklendi
 • geliştirilmiş sistem kararlılığı ve okunabilirliği.

Yukarıda görebileceğiniz gibi, değişiklik günlüğünün yıldız özelliği ‘Otomatik Geçiş’tir. Adından da anlaşılacağı gibi, bu özellik senaryolara göre cihazlar arasında akıllı geçişi mümkün kılacaktır.

Ancak, yalnızca Galaxy ekosistem ürünleriyle iyi çalıştığını unutmayın. Galaxy Buds Pro , lansman sırasında bu özelliğe sahipti ve Samsung’un onu eski Galaxy Buds + kablosuz kulaklıklara getirmesi takdire şayan. Ayrıca, özelliğin şu anda yalnızca One UI 3.1 sürümünü çalıştıran cihazları desteklediği söyleniyor .

Bu, en yeni özelliklerden bir özellik alan ilk kulaklıklar değil. Son zamanlarda Samsung, Galaxy Buds Live’ı güncelledi ve aygıt yazılımı sürümü R180XXU0AUB5   ve yaklaşık 2MB ağırlığında.

Galaxy Buds Live'dan sonra, Samsung Galaxy Buds + TWS, Firmware güncellemesi ile 'Otomatik Geçiş'i alıyor

Otomatik Geçişin yanı sıra geri döndüğümüzde, Galaxy Buds +, Bluetooth ayarlarında bir Buds menü kontrolü de alıyor . Bunun bir sonucu olarak, kullanıcılar artık seçeneklerini doğrudan ayarlar menüsünden kontrol edebilir ve her seferinde Galaxy giyilebilir uygulamasına göz atmak istemezler.

Ayrıca Galaxy Buds + ‘ın , Buds Live’ın Otomatik Geçiş ile birlikte sahip olduğu işitme cihazı işlevselliğine sahip olmadığını da belirtmek gerekir Bu özellikleri derinlemesine incelemek için, Galaxy Buds + cihazını yukarıda belirtilen en son cihaz yazılımına güncellemeniz gerekecektir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: