İşte Ünlülerin Twitter Hesapları'nın Hacklenme Nedeni! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

İşte Ünlülerin Twitter Hesapları’nın Hacklenme Nedeni!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Twitter

Hackerlar geçtiğimiz günlerde çıkan bazı 3. parti uygulama ve Twitter Core bazlı açık ortaya çıkarmayı başarmıştı. Hackerlar tarafından bu açıklar kullanılarak bazı kurumsal firmaların ve ünlülerin Twitter hesapları da hacklendi.
.

Ünlülerin Twitter Hesapları Hacklendi!

.

Bazı 3. parti uygulamalarda ve Twitter Core sisteminde açık keşfedilmişti. 15 Temmuz gecesi bu açıklardan yararlanan kötü niyetli kullanıcılar bazı ünlülerin ve kurumsal firmaların resmi hesaplarını hackleyerek Tweet attı.

.İşte Ünlülerin Twitter Hesapları'nın Hacklenme Nedeni!

.

Hacklenen hesaplardan BTC cüzdan adresi paylaşan hackerlar, kullanıcılardan bu hesaplara para göndermesini istedi. Elon Musk, Binance, CoinDesk ve KuCoin gibi bilinen hesaplardan atılan Twitler sayesinde bazı kullanıcıları dolandırmayı başaran hackerlar eylemlerine hala devam ediyor.

.

Bazı kullanıcıların verilen BTC hesaplarına para göndermesi dikkat çekti. Twitter ekibi ve mağdurlar  tarafından henüz resmi bir açıklama yapılmazken bazı kullanıcılar uyarı niteliğinde açıklamalar yaptı.

.

Twitter

.

Hackerlar Elon Musk’ın Twitter hesabını aktif olarak kullanmaya devam ediyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: