Donanım Haberleri

Galaxy Fold Kamerası Çok Önemli Bir Güncelleme Aldı

Katlanabilir telefon deyince akla gelen ilk modellerden olan Samsung Galaxy Fold, kamerası için önemli bir güncelleme aldı. Güncellemeyle birlikte kameranın çekim kalitesinde artış sağlandı. Gelen güncellemeyle birlikte artık ön kamera, arka kamera performansı verebilecek.

.

Telefonun ön kamera özelliklerine baktığımızda 10 Megapiksel f/2.2 diyafram değeri bizleri karşılıyor. Güncellemeyle birlikte bu kameranın çekim yetenekleri artırıldı. Ayrıca modele gelen güncelleme farklı yenilikler de içeriyor.

.

  

.

Galaxy Fold Kamerası Daha Yetenekli Hale Getirildi

.

Akıllı telefonlarda yer alan kamera teknolojisi, her geçen gün adından daha fazla söz ettiriyor. Çünkü amiral gemisi modellerinde 4K 60 FPS video kaydı bir standart haline gelmiş durumda. Ancak çoğu model bu kaliteyi arka kamerada verebiliyor. Samsung’un katlanabilir telefonu ise bu video kalitesini ön kamerada kullanıcılarıyla buluşturacak.

.

Model kamerasındaki bu iyileştirmenin ardından, AR (artırılmış gerçeklik) kısmında da telefonda geliştirmeler yapıldı. Artık AR emojiler üzerinde manuel düzenlemeye yarayan araç ve gelişmiş yüz özellikleri kullanıcılara sunulmuş oldu.

.

Galaxy Fold kamerası AR için olduğu kadar diğer çekim modlarında da daha yetenekli hale geldi. Çünkü yeni kamera özelliği AR, tek çekim, Pro video, filtreler, selfie ve gece hızlandırılmış videoda kendisini gösterecek.

.

galaxy fold

.

Güncellemeyi kurmak için Ayalar > Yazılım güncelle > İndir yolunu takip etmek yeterli oluyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Etiketler

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı
Kapalı
%d blogcu bunu beğendi: