Galaxy Note20 Ultra, UWB Çipine Sahip Olacak, FCC'yi Önerecek | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Galaxy Note20 Ultra, UWB Çipine Sahip Olacak, FCC’yi Önerecek

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Galaxy Note20 Ultra, UWB Çipine Sahip Olacak, FCC'yi Önerecek

Samsung Galaxy Note20 serisi, Apple iPhone 12 serisi ve HUAWEI Mate40 serisi dışında H2 2020’nin en çok beklenen akıllı telefon olma özelliğine sahip . Bu edilecek 5 Ağustos tarihinde açıkladı Galaxy Z Fold2 Galaxy Tomurcuklar Live, Galaxy İzle 3 ve Galaxy Tab S7 serisi yanında. Bunun öncesinde Galaxy Note 20 Ultra, FCC’yi ziyaret ederek UWB (Ultra geniş bant) çipine sahip olduğunu ortaya koyuyor.

Yakında çıkacak olan Galaxy Note 20 Ultra , UWB çipleriyle piyasaya sürülen ilk akıllı telefon olmayacak. Geçen yılki iPhone 11 serisi zaten bulunmkata ve halefinin de onu sunması bekleniyor.

Galaxy Note 20 specs vs. Note 20 Ultra vs. S20 vs. S20 Ultra ...

Galaxy Note20 Ultra’da UWB çipinin varlığı onayı doğrudan FCC’den ( @SaudiAndroid aracılığıyla ) gelir. Çip için test sadece el cihazının ABD varyantlarında gerçekleştirildi – SM-N986U ve SM-N986U1 . Bu sebeble, diğer bölgelerdeki modellerin bu çipe sahip olup olmayacağına kesin onay vermemiz gerekir.

Bunu belirttikten sonra, bu UWB Chip’in ne kullanıldığını sorabiliriz. Basit bir şekilde söylemek gerekirse, AirDrop ile hızlı dosya aktarımı için öncelikle yeni iPhone’larda kullanılır. Bunun dışında, IoT cihazlarını algılamak ve bunlara bağlanmak için de kullanılabilir. Bunun en iyi örneği, iOS 14’te piyasaya sürülecek “Apple Car Keys”.

Samsung Galaxy Note20 and Note20 Ultra: Best launch deals, pricing ...

Benzer şekilde, Samsung’un Google’ın bir AirDrop alternatifi olan “Yakın Paylaşım” ve SmartThings IoT ürünleri yelpazesi için Galaxy Note20 Ultra içindeki UWB çipini kullanmasını bekleyebiliriz .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: