Sıradaki içerik:

Xbox Series X Tarihiyle İlgili Beklenen Açıklama Geldi!

e
sv

Galaxy S20 Android 11 Beta Programı Başlatıldı!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Android 11 Beta

Samsung’un amiral gemisi modeli Galaxy S20, Android 11 tabanlı One UI 3.0 programı ile kendisini tüm dünyaya gösterdi. Google tarafından geliştirilmesi devam edilen yeni Android sürümü, beta olarak Galaxy S20 modellerinde de kullanılmaya başlanacak. Söz konusu program için geliştiricilerin başvuruları alınmaya başlanmış durumda.

.

Bilindiği üzere Samsung modellerinde One UI kullanılıyor. Halihazırda Android 10 tabanlı kararlı sürüme sahip olan arayüzün yeni sürüm Android ile kullanıcılarla buluşturulması hedefleniyor. Ayrıca Android 11’in kullanıcılara ulaştırılmasında markaların rekabeti de oldukça fazla.

.Android 11 Beta .

Galaxy S20 Android 11 Beta Programı Başlatıldı!

.

Halihazırda Samsung modellerinde One UI 2.5 kullanılıyor. Geliştiriciler de 3.0 sürümü için başvuruları yapmaya başladı. Beta programı sayesinde arayüzün geliştirilmesi ve keşfedilen hataların giderilmesi amaçlanacak.

.

Kararlı sürüm olarak Galaxy S20 Android 11 güncellemesi için henüz epey zamanın olduğu belirtiliyor. Programa katılabilmek için de bir Galaxy S20 modeline sahip olmak zorunlu durumda. Bununla birlikte sadece kabul edilen cihazların beta programına dahil olacağı belirtildi.

.

Android 11 Beta

.

Açık betanın da yakın zamanda kullanıcılarla buluşabileceği belirtildi. Böylelikle dileyen kullanıcılar Android 11 betası kullanma imkanına sahip olacak.

.

Söz konusu beta programının kayıt sayfasına buradan ulaşabilirsiniz. Ancak programa kayıtların sadece Çin, Almanya, Hindistan, Polonya, Güney Kore, Birleşik Krallık ve ABD’den olduğu da şirket tarafından belirtildi.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: