«
samsung-galaxy-note-20-ve-galaxy-note-20-ultra-tanitildi-iste-fiyat-ve-ozellikler-2-3-1-660x371

Ultra Samsung Galaxy S20 dört arka kameralar ile birlikte geliyor. Birincil sensör 108MP bir kameradır ve diğer üçü arasında bir Time of Flight (ToF) kamera bulunur. Galaxy S21 Ultra için Samsung farklı bir yöne gidecek.

14 Ocak’ta piyasaya sürüleceği bildirilen amiral gemisi telefonun  tasarımına erken bir bakış sayesinde dört arka kameraya sahip olacağını zaten biliyoruz . Popüler bilgi sızıntısı olan Ice Universe, kurulumda ToF kamerası olmadığını ortaya çıkardı.

Birkaç gün önce yayınlanan bir tweet’te , Galaxy S21 Ultra’nın bir ISOCELL HM3 sensörüyle geleceğini açıkladı. 108MP kamera 0.8µm piksel boyutuna sahip olacak ve kurulumda bir lazer odak modülü bulunacaktır. Ancak ToF sensörü olmayacaktır.

Galaxy S20 Ultra’daki ToF sensörü, f / 1.0 diyafram açıklığına sahip 0.3MP bir sensördür. İşi, portre fotoğrafları çekerken veya canlı odak videoları kaydederken derinlik ayrıntılarına yardımcı olmaktır. Samsung, onu S21 Ultra’dan çıkarıyorsa, alan ayrıntılarının derinliğini yakalamanın başka bir yolu olduğunu söylemek güvenlidir.

Bununla birlikte, telefonun hala dört arka kamerası var ve 108MP birincil kameranın yanı sıra, ultra geniş açılı bir kamera ve bir periskop telefoto kamera olacağını biliyoruz. Tahminimiz dördüncü sensörün başka bir telefoto kamera olduğu yönünde.

Galaxy S21 Ultra, önümüzdeki yılın başlarında Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus ile birlikte piyasaya sürülecek. Merkezlenmiş bir delgi deliğine sahip olacak ve pazara bağlı olarak Snapdragon 875 işlemci veya Exynos 2100 işlemci tarafından desteklenecek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *