«
honor

Huawei Technologies kısa süre önce alt markası olan Honor’u satarak şirketin Çin devine yaptırım uyguladığında Amerika Birleşik Devletleri tarafından yasaklanan birçok bileşen ve teknolojiye erişiminin önünü açtı.

Yaptırımların ortadan kalkmasıyla, Honor artık Qualcomm’dan akıllı telefon yonga setleri satın alabilir. Şimdi, rapora göre , her iki şirket de ileri görüşmelerde ve bir anlaşmaya varmaya oldukça yakın.

Honor'un Akıllı Telefonları İçin Qualcomm Çipleri Almaya Çok Yakın Olduğu Bildiriliyor

Hiç şüphe yok ki, her iki şirket de – Huawei ve Honor artık birbirleriyle rekabet edecek ve nasıl oynandığını görmek ilginç olacak. Daha önce, Honor CEO’su Zhao Ming çalışanlara Honor’un şimdi Çin pazarında lider akıllı telefon markası olmayı hedeflediğini söylemişti.

Honor'un Akıllı Telefonları İçin Qualcomm Çipleri Almaya Çok Yakın Olduğu Bildiriliyor

Huawei altında, Honor markası bütçe ve orta sınıf akıllı telefonlar üretirken, üst düzey premium teklifler P serisi ve Mate serisi altında Huawei’den geliyordu. Ancak şimdi, Honor , anlaşma devam ederse , muhtemelen yeni başlatılan Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek olan premium cihazları da piyasaya sürecek .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *