Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS'u Çalıştırabilir | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS’u Çalıştırabilir

avatar

Ahmet Yusuf

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Gelecekte Tüm Huawei Cihazları Kendi Geliştirdiği HarmonyOS'u Çalıştırabilir

Huawei , akıllı telefonlardan tabletlere ve dizüstü bilgisayarlara kadar değişen tüketici elektroniği cihazlarını yapmak için kendine güvenmeye odaklanmış gözüüküyor. Gönderen yeni raporlara ABD hükümeti şirketi yasaklı sonra süreç hızlı bir tempoda gidiyor gibi gözüküyor.

Amerika Birleşik Devletleri’nde yasaklandıktan kısa bir süre sonra Huawei kendi işletim sistemini – HarmonyOS’u başlattı. Şu anda şirket, Google’ın Android’i yerine cihazlarında HarmonyOS’u benimsemek için yavaşça ilerleme kat etmektedir .

Huawei Tüketici İşletmesi CEO’su Yu Chengdong, yaklaşan Huawei Akıllı Saatinin HarmonyOS ile birlikte geleceğini onayladı. Bundan kısa bir süre sonra, şirket yazılımı IoT , bilgisayarlar, tabletler ve akıllı telefonlar dahil diğer ürünlerde de kullanmaya başlayacak . Şirketin yöneticisi, HarmonyOS’un gelecekte “dünya çapında işletim sistemi” olacağını iddia ediyor.

Android mutlu! Huawei Harmony OS özellikleri değiştirildi ...

Bu, şirketin yaklaşan Mate40 amiral gemisi akıllı telefonunu bu sonbaharda piyasaya süreceğini onayldı aynı etkinlikte açıkladı. Huawei, Kirin 1000 amiral gemisi SoC’yi 5 Eylül’de IFA 2020’de piyasaya sürecek .

Fakat şirket, yaklaşan Mate40’ın Kirin serisi amiral gemisi yonga seti ile güçlendirilen şirketin son akıllı telefonu olabileceğini ifade etti. Bunun sebebi ABD yasağı ve şirketin cips üretmesini imkansız hale getirmesidir.

Huawei bu yıl Harmony OS işletim sistemi ile çalışan bir telefon ...

Eski raporlar, şirketin bu yılın Eylül ayında işletim sisteminin ikinci nesil bir sürümünü duyurabileceğini gösteriyor  Bilgisayarları, akıllı saatleri ve hatta arabaları hedefleyen HarmonyOS 2.0. Geçen ay, Huawei ve BYD , Çinli devin kendi geliştirdiği HarmonyOS tarafından desteklenen dünyanın ilk araba çalıştıran HiCar sistemini sergiledi.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: