«
IQOO-logo

iQOO ,  yeni bir akıllı telefon başlatmayı planlıyor gibi görünüyor. Bunun sebebi, V2054A model numaralı gizemli bir telefonun Çin TENAA otoritesinden doğrulama almış olmasıdır. Aynı zamanda, V2036A’ya sahip bir Vivo telefon, ülkenin 3C yetkilisinden sertifikaya sahiptir.

İlk tarafından fark edildi V2054A telefonun listeleme TENAA simsar Abhishek Yadav o 5G bağlantısı için destek taşıdığını ortaya koymaktadır. Yakışıklı 164.15 x 75.35 x 8.4mm ölçülerinde ve 6.58 inçlik bir ekrana sahip. El cihazı, tipik bir boyutun 5.000 mAh olabileceğini gösteren 4,910 mAh kapasiteli bir nominal pili bulunmaktadır.

iQOO V2054A TENAA anahtar spcs

İQOO V0254A akıllı telefonun TENAA listesinin yakında tüm özellikleri ve görüntüleri ile güncellenmesi bekleniyor. Bunun dışında, Çin’in 3C düzenleyici kurumundan henüz sertifika almadı. Bu sebeb ile , teknik özellikleri ve özellikleri hakkında yorum yapmak için henüz çok erken.

Bu haftanın başlarında, sızdıran Mukul Sharma , Çin için çıkacak Vivo telefonun ekran görüntüsünü paylaştı. Cihazın model numarası V2036A olarak bulundu. Henüz TENAA’da listelenmedi, fakat 3C görünümü onun bir 4G telefon olduğunu ortaya çıkardı. Liste, 10W şarj için destek ortaya çıkardığından, giriş seviyesi bir telefon gibi görünüyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *