Godfall Yeni Oynanış Görüntüsü Geldi! - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Xbox Game Studios Oyun Rekoru Kırdı!

e
sv

Godfall Yeni Oynanış Görüntüsü Geldi!

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Godfall yeni oynanış görüntüsü geldi. PS5’e özel olarak geliştirilen oyun göz alıcı görünüyor. İlk duyurulduğunda oyuncular oyunun, Destiny gibi servis oyunu olduğunu düşünmüştü ama geliştirici ekip böyle olmayacağının sözünü vermişti.

.

Godfall yeni oynanış görüntüsü bizlere Boss dövüşü sunuyor.

.

Japon YouTube kanalı ITmedia NEWS tarafından çevrimiçi olarak paylaşılan yeni görüntüler, oyunun savaş mekaniklerini, Ray Tracing desteğini, çevre kalitesini, kaplama detaylarını ve en önemlilerinden birisi olan yükleme sürelerini bize gösteriyor. Yükleme süresi oldukça kısa sürüyor, önceki nesildeki yükleme süreleri uzun olduğu için sizi oyundan koparıyordu. Kısa yükleme süreleri sayesinde ölmek veya seyahat etmek size bunları külfet olarak hissettirmiyor. Ayrıca oynanış videosunda bize güzel bir Boss savaşı da gösteriliyor.

 

Godfall, türünün ilk örneği olarak gösteriliyor. Oyun yakın dövüş aksiyon RYO‘su olarak tanımlanıyor. Karakterimiz, Valorian şövalyelerinin sonuncusu olarak tanıtılıyor. Godfall bu yılın sonunda PlayStation 5 ve Epic Games Store‘a geliyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: