«
Chrome

Google Opinion Rewards uygulaması 2013 yılında açıklandı. Hem Android hem de iOS’ta bulunan uygulama, Google Surveys’i aldıktan sonra kullanıcılara Play Store kredisi veya PayPal  aracılığıyla nakit sağlıyor. Artık uygulamanın Tayland’da mevcut olduğu bildirildi.

Opinion Rewards destek sayfasında, uygulamanın mevcut olduğu ülkelerin bir listesi ve mevcut listede, yeni eklenen Tayland dahil olmak üzere toplam 29 ülke bulunmaktadır . Sayfa ayrıca yalnızca 18 yaşın üzerindeki kullanıcılara uygun olduğunu ifaede ediyor.

Google Ödüllü Anketler

Yani Tayland’da ilgileniyorsanız ve yaşıyorsanız, tek yapmanız gereken Play Store’a gidip Google Ödüllü Anketler uygulamasını indirmek, kaydolmak, hizmete dahil olmak ve bu anketlere katılmaya başlamak.

Uygulama açıklaması, anketlerin haftada bir kez gönderileceğini ve kullanıcıların logolar arasından seçim yapmaktan, bir sonraki seyahat etme planınız gibi daha kişisel sorulara kadar farklılık gösterebileceğini ifade ediyor. Anketlerden kazanılan kredi, Google Play Store’da satın alma işlemlerinde kullanılabilir.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *