«
MediaTek-Helio-G85-ile-ilgili-tum-bilgiler-mobil-bir-SoC

Tayvanlı fabrikasız yarı iletken şirketi MediaTek , konuya aşina olan kaynaklara göre Apple’ın Beats kulaklık tedarik zincirine büyük bir giriş yaptı . Apple, Beats ve kulaklık fabrikalarının ana şirketidir.

Haberlere göre MediaTek , kulaklıkları için bazı önemli bileşenler üretmek üzere Beats tarafından seçildi. Bu, MediaTek’in Apple ürünleri için bazı bileşenlerin tek tedarikçisi olarak Apple ile bu tür bir tedarik işbirliğini ilk kez gerçekleştirmesidir. Şu anda, şirketin hangi belirli bileşenleri tedarik edeceği henüz belli değil.
Apple’dan gelen ilk siparişlerin 2021 Şubat ayı gibi erken bir tarihte gönderilmesi bekleniyor – bu, sektördeki bilgilere göre.

Apple for Beats kulaklıklardan sağlanan MediaTek köşe bileşenleri

Apple’ın iPhone paketine kulaklık eklemeyi bırakmasına rağmen, şirket ürün yelpazesini ve Beats kulaklık serisini genişletmeye devam ediyor.

İlk tahminler, bu yıl 200 milyona yakın iPhone’un satılacağına işaret ediyor ve bu, Apple markalı Beats kulaklıklar için benzer bir rakama, ayrıca piyasanın ürünü talep eden diğer segmentlerine ek olarak. Media Tek açısından bu devasa satış harcamasının sonuçları, yükselen şirkete bakış açısını genişletecek olmasıdır.

Apple for Beats kulaklıklardan sağlanan MediaTek köşe bileşenleri

MediaTek, kablosuz iletişim, yüksek çözünürlüklü televizyon, akıllı telefonlar ve tablet bilgisayarlar, navigasyon sistemleri ve geniş bir ürün yelpazesi için çipler üreten Tayvanlı bir yarı iletken şirkettir. Media Tek, 2017 yılında dünya çapındaki akıllı telefon satışlarında% 14 pazar payına sahip oldu. 2018 yılında yaklaşık 1,5 milyar cihaz üretti.

Apple, akıllı telefonlar, tabletler ve PC üretimi ve satışında küresel bir liderdir. Amiral gemisi ürünleri olan iPhone ve iPad, son yıllarda muazzam miktarda patronaj ve iyi niyet elde etti. Akıllı giyilebilir cihaz serisi fitness cihazları ve Apple AirPods, ABD şirketinin güçlü bir performans sergilediği diğer birkaç alandır.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *