Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

avatar

Zehra Canbaz

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Modelleri için çalışmaya devam eden firmanın yeni modeli, Google Pixel 5 tasarımı için render görüntüler ortaya çıktı. Modelin özelliklerine dair bazı detaylar da kendisini göstermişti. İddialara göre modelin işlemcisi, kullanıcıların beklediği işlemci olmayacak.

Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Çünkü daha önceden çıkan bilgilere göre modelde Qualcomm üretimi Snapdragon 765G işlemci kullanılacak. Model için Snapdragon 865 beklentisi oluşmuş, bu modelin ortaya çıkmasından sonra da hayal kırıklığı yaşanmıştı.

Google Pixel 5 Tasarımı!

Yeni modelin tasarımını ortaya çıkaran video incelendiğinde bazı detaylar kendisini gösteriyor. Modelin ekranı incelendiğinde köşelerinde dairesel yapının tercih edildiği görülüyor. Bununla birlikte ön kamera da ekranda sol üst köşeye gömülmüş durumda. Böylelikle modelde ön kamera için bir çentik yer almıyor.

Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Modelin arka tarafında, kamera kurulumu sol üst köşeye konumlandırılmış durumda. Bununla birlikte parmak izi okuyucunun da orta – üst olacak şekilde konumlandırıldığı görülüyor.

Güç ve ses kontrol tuşlarının sağ tarafta konumlandırıldığı Google Pixel 5 tasarımı, sol tarafta da SIM kart girişine sahip. Bununla birlikte modelin alt kısmında ikili hoparlör ve USB Type-C girişi yer alıyor.

Google Pixel 5 Tasarımı Ortaya Çıktı!

Öte yandan modelin 5.7 inç ya da 5.8 inç ekrana sahip olacağı, ölçülerinin de 144.7 mm x 70.4 mm x 8.1 mm şeklinde olacağı bilgileri de bulunuyor. Bu boyutlar da modelin Google Pixel 4 ile benzerlik gösterdiğini açığa çıkarıyor!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: