Google Play Müzik kitaplığınızı YouTube Müzik'e aktarma - Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi

Sıradaki içerik:

Epson L7180 Tanklı Mürekkep Püskürtmeli A3 Yazıcı

e
sv

Google Play Müzik kitaplığınızı YouTube Müzik’e aktarma

avatar

Donanım Forum

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Google Play Müzik yıl sonunda kullanımdan kaldırılıyor ve YouTube Müzik’i Google’ın tek akışlı müzik hizmeti olarak bırakıyor. Ancak bundan önce, müzik kitaplığınızı, önerilerinizi, satın aldığınız şarkıları ve kişisel yüklemelerinizi yalnızca birkaç dokunuşla YouTube Müzik’e aktarma şansınız vardır. Bu, Google Play Müzik sonunda kapatıldığında hiçbir içeriği kaybetmeyeceğinizi garanti eder.

Aktarım işlemi bir Android cihaz, iPhone veya web üzerinden yapılabilir. Hangi yöntemi seçerseniz seçin, tüm öğeleriniz arka planda taşınır ve YouTube Müzik dinleyebilir ve uygulamayı normal gibi kullanabilirsiniz.

ANDROİD TELEFON VEYA İPHONE İLE

Android veya iOS kullanıp kullanmadığınızdan bağımsız olarak işlem mobil cihazlar için aynıdır.

 • Google Play’den veya App Store’dan en son YouTube Müzik sürümünün yüklü olduğundan emin olun
 • YouTube Müzik’i açın. YouTube Music Premium reklamını içeren bir açılır pencere alabilirsiniz. Şimdilik bunu görmezden gel.
 • Ana giriş ekranında, “Play Müzik kitaplığınızı aktarın” yazan bir başlık görmelisiniz. Uygulamanın ayarlarına giderseniz, işlemi başlatmanın ikinci bir yolu olan yeni bir “Google Play Müzik’ten Aktar” seçeneğini de görürsünüz. Her iki yöntemi de bulamazsanız, Google henüz hesabınıza aktarım özelliğini sunmamış olabilir, bu yüzden tekrar kontrol edin.

“Hadi gidelim” e dokunun. YouTube Müzik daha sonra şarkılar, albümler, çalma listeleri, satın alma işlemleri, yüklemeler, kişiselleştirilmiş zevk profiliniz / önerileriniz ve beğendiğiniz ve beğenmediğiniz şarkılar dahil olmak üzere Google Play Müzik’ten taşımak istediğiniz her şeyi görüntüler.

 • En alttaki “Aktarımı Başlat” düğmesine basın, işlem başlayacaktır. (Not: bu adımı tamamlayarak YouTube’un hizmet şartlarını , depolanmış müzik politikasını ve Google’ın gizlilik politikasını kabul edersiniz . ) “Şimdi Değil” i seçerseniz, ana YouTube Müzik ana ekranına dönersiniz ve içeriğinizi aktarmayla ilgili banner hala orada olacaktır.
 • İşlem başladığında, YouTube Müzik’in üstünde kalıcı bir “Google Play Müzik kitaplığınızı aktarma” durum çubuğu görürsünüz. Kitaplığınızın boyutuna ve şu anda kaç kişinin aktarım işlemini gerçekleştirdiğine bağlı olarak, taşıma birkaç dakika içinde yapılabilir veya birkaç gün kadar sürebilir. Google, bu dosyaların doğrudan bir kopyasını oluşturduğundan yükleme ve satın alma işlemlerinin en uzun zaman almasıyla, oynatma listeleri ve zevk tercihleriniz gibi şeyler neredeyse anında aktarılacaktır.
 • Aktarım tamamlandığında, hem uygulamada bir bildirim hem de ayarlandığınızı onaylayan bir e-posta alırsınız
 • Her şey tamamlandıktan sonra, etrafa bir göz atın ve her şeyin yolculuğu başarıyla gerçekleştirdiğinden emin olun. Ayrıca, YouTube Müzik uygulamasını tanıdıkça geçişi biraz daha sorunsuz hale getirmek için ana ekranda “Google Play Müzik’ten dinlemeye devam et” satırını da görmelisiniz.

Twitter ’da bizi takip etmeyi unutmayın!

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: