Sıradaki içerik:

OnePlus Kullanıcıları PUBG Mobile İçin Avantaj Kazandı!

e
sv

Google Telefon Uygulaması Tüm Androidlere Geliyor.

avatar

Emir Duman

 • e 0

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

Tüm akıllı telefonlarda bir Telefon uygulaması bulunuyor. Bu uygulama sayesinde bildiğiniz gibi arama yapabiliyor, çağrıları yönetebiliyoruz. Google’ın da ayrı bir Telefon uygulaması bulunuyor. Pixel ailesinde kullanılan bu uygulama, diğer Android telefonlar için de müjdelendi. Google Telefon uygulaması Beta sürümü, bulunulan ülkeye bağlı olarak, herhangi bir telefona yüklenebilir durumda.

.

Google Telefon uygulaması menzil genişletiyor.

Android Police tarafından gelen bilgiye göre uygulama, hem Samsung hem de OnePlus markalı telefonlarda çalışır durumda. İlk olarak buradaki bağlantı üzerinden uygulamanın Beta programına kaydolmak gerekiyor. Sonrasında uygulama Play Store üzerinden indirilebiliyor.

Google Telefon uygulamasının bazı önemli özellikleri var. Bunlardan biri hiç kuşkusuz Arama Filtreleme. Google Pixel’deki en iyi özelliklerden biri olarak gösterilen bu özellik ne yazık ki ABD’deki Pixel telefonlar dışındaki cihazlarda kullanılmıyor. Her gün sinir bozucu, satış odaklı, hatta dolandırıcılık seviyesine çıkan  telefonlar aldığımız bir dönemde yaşıyoruz. Bu yüzden Arama Filtreleme özelliği önemli.

.

Tabii uygulamayı kurarken Beta sürümde olduğunu unutmamak gerekiyor. Bu yüzden gelen/giden çağrılarda sorun yaşama potansiyeliniz var. Beta program da kullanıcıların bulunduğu ülkeye bağlı olarak kullanılabiliyor.

.

Konu hakkındaki görüş ve düşüncelerinizi yorum olarak dile getirebilirsiniz.

Haberlerimizden anında haberdar olmak için bildirimleri açmayı unutmayın!

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: