«
Url2Video

Google, tanıtım videosu için yeterli bütçesi bulunmayan şirketler için Url2Video aracını resmi olarak duyurdu. Yapay zeka destekli olan proje şirketinizin web sitesi üzerinden gerekli bilgileri alarak sizin için tanıtım videosu oluşturuyor.

.

Google Yapay Zeka Destekli Video Aracını Resmen Tanıttı: Url2Video

.

Google tarafından geliştirilen yeni araç sayesinde tanıtım videonuzun süresini ve boyutlarını belirterek hızlı bir şekilde sonuç elde edebileceksiniz. Küçük ölçekli şirketler için geliştirilen bu proje sayesinde tanıtım videosu için herhangi bir bütçe ayırmanıza gerek kalmayacak.

.

Url2Video

.

Videoyu oluştururken web sitesinin tasarım özelliklerinden, fotoğraflardan ve metinlerden yararlanan Url2Video aracının model yapısı profesyonel tasarımcılar ile birlikte hazırlandı. Belli parametrelere göre çalışan araç, sayfayı analiz ettikten sonra temel ögelerin tespitini yapıyor.

.

Kullanıcıların belirlediği koşullara göre videoyu oluşturmak için web sitesi üzerinden en uygun görselleri ve metinleri seçen araç ihtiyacınıza göre videoyu düzenlemenize de olanak sağlıyor. Çin menşeili Baidu, benzer bir projeyi daha önceden kullanıma sunmuştu.

.

Url2Video

.

Baidu tarafından geliştirilen yapay zeka destekli proje herhangi bir web sitesinde yer alan metni seslendirerek haber videosu haline getirebiliyor. Google da Baidu projesine benzer şekilde Url2Video aracına seslendirme özelliğini de eklemeyi planladığını açıkladı.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Emir Duman Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *