«
huawei

İnternet bir zorunluluk haline geldiğinden, daha iyi bağlantı sağlamak için evde kullanım için yüksek teknolojili donanımlara odaklanma büyüdü. Buna paralel olarak, Çinli teknoloji devi Huawei bugün kendi ülkesindeki en son yönlendiricisi olan Huawei Router H6 için rezervasyon almaya başladığını duyurdu.

Wi-Fi 6+ teknolojisini destekleyen yönlendiricinin öne çıkan özelliği, şirketin kendi HarmonyOS’unu çalıştırarak gelmesidir . Bu sayede cihaz aynı zamanda Hauwei HongMeng Mesh + tak ve çalıştır moduyla yüksek hızlı ağ iletişimini de destekliyor .

huawei

Huawei Router H6 paketi üç şey içerir – ana yönlendirici, alt yönlendiricinin Standart sürümü ve alt yönlendiricinin Pro sürümü. Şirket, ana yönlendiricinin altı adede kadar alt yönlendiriciyi desteklediğini söylüyor.

Yönlendirici, HiLink tek tuşla eşleşmeyi destekler ve uzaktan yönetim için Huawei Smart Life Uygulamasına bağlanabilir. Ayrıca cihazlar için QoS hız sınırını da destekler. Güvenlik için, Wi-Fi kaba kuvvet kırmayı, çizilmeyi önleyen ağı ve kamera kaçırmayı önleyen HUAWEI HomeSec TM koruması var.

Dahili olarak cihaz, 1.4GHz’de saat hızına sahip CPU ile Lingxiao dört çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir ve 256MB RAM ve 256MB depolama alanı içermektedir. Ana yönlendiricide altı Gigabit Ethernet bağlantı noktası, bir Gigabit WAN bağlantı noktası ve bir Gigabit IPTV bağlantı noktası vardır.

H6 alt yönlendiricisi, 128MB RAM ve 128MB ROM ile birlikte Lingziao 1.2GHz çift çekirdekli işlemci tarafından desteklenmektedir. Yukarıda belirtildiği gibi, 574Mbps’de 2.4GHz bant genişliğini ve 2402Mbps’de 5GHz bant genişliğini destekleyen Standart versiyon ve Pro versiyona bölünmüştür. İki çok yönlü anten ve 2 × 2 MIMO çift frekans desteğine sahip iki akıllı anten ile birlikte gelir.

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *