«
honor

HONOR 50 serisi yakında geliyor ve serinin gücünü Snapdragon 778G işlemciden alacağı doğrulandı . Henüz duyurulmayan lansman tarihi öncesinde telefonun canlı olduğu iddia edilen fotoğraflar internette yayınlandı.

Görüntülemeler Weibo’da Hayranları tarafından paylaşıldı ve telefonu biraz yeşil olan sarı da dahil olmak üzere üç renk seçeneğiyle gösteriyorlar. Resimlerin hiçbiri cihazın ön tarafını göstermese de, arka tarafa iyi bir şekilde bakıyoruz, kavisli ve alışılmadık bir kamera tasarımına ev sahipliği yapıyor.

HONOR , iki büyük daireyi tutan hap şeklindeki büyük bir HONOR 30’un dikdörtgen kamera muhafazasını düşürdü. En üstteki dairenin içinde tek bir büyük kamera sensörü var, bu birincil kamera olmalı; altta bir periskop yakınlaştırma lensi ve üçüncü bir kamera sensörü bulunur. Kamera muhafazasının etrafındaki alan, telefonun rengiyle eşleşen parlak bir yüzeye sahip.

HONOR 50 Sarı, Mavi ve Mor renklerde satışa sunulacak ve arkadaki Honor markasının, selefinin arkasını süsleyen mütevazı olandan çok daha küçük olmasına sevindik

 

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *