«
honor

Huawei Technologies kısa süre önce alt markası olan Honor’u satarak , şirketin Çin devine yaptırım uyguladığında Amerika Birleşik Devletleri tarafından yasaklanan birçok bileşen ve teknolojiye erişiminin önünü açtı.

Yaptırımların ortadan kalkmasıyla, Honor artık Qualcomm’dan akıllı telefon yonga setleri satın alabilir. Şimdi, rapora göre , her iki şirket de ileri görüşmelerde ve bir anlaşmaya varmaya oldukça yakın.

Honor'un Akıllı Telefonları İçin Qualcomm Çipleri Almaya Yakın Olduğu Bildiriliyor

Hiç şüphe yok ki her iki şirket de – Huawei ve Honor artık birbirleriyle rekabet edecekler ve nasıl sonuçlanacağını görmek ilginç olacak. Daha önce, Honor CEO’su Zhao Ming çalışanlara Honor’un şimdi Çin pazarında lider akıllı telefon markası olmayı hedeflediğini iletmişti.

Huawei altında, Honor markası bütçe ve orta sınıf akıllı telefonlar üretirken, üst düzey premium teklifler P serisi ve Mate serisi altında Huawei’den geliyordu. Ancak şimdi, Honor , anlaşma devam ederse muhtemelen yeni başlatılan Qualcomm Snapdragon 888 yonga seti tarafından desteklenecek premium cihazları da piyasaya sürecek .

Honor'un Akıllı Telefonları İçin Qualcomm Çipleri Almaya Yakın Olduğu Bildiriliyor

Her iki şirketin de aynı kafada olacağı sadece akıllı telefon alanı değil. Zhao Ming, Honor’un akıllı telefonlar dışındaki cihazları piyasaya süreceğini doğruladı, ancak bu konuda fazla bilgi vermedi.

Şirketin geçmiş performansına göre, Zhao Ming’in, markanın halihazırda deneyim sahibi olduğu Honor markası altında Smart TV’ler, Smartwatches, Fitness Bantları ve Dizüstü Bilgisayarlar gibi cihazları piyasaya sürmekten bahsettiğini varsayabiliriz .

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *