«
Xiaomi-Mi-Watch-Lite1

Xiaomi geçen ay , Redmi markası altında piyasaya sürülen ilk akıllı saat olan Redmi Watch’u tanıttı . Akıllı saatin bazı pazarlarda Mi Watch Lite olarak ikinci bir çıkış yapması bekleniyordu ve dün saatin 10 Aralık’ta piyasaya çıkacağını  özel olarak açıkladık . Gerçekten de, Mi Watch Lite akıllı saat artık resmi hale geldi. küresel pazar. Saat şu anda mi.com’da listeleniyor ancak fiyatlandırma ve kullanılabilirlik ayrıntıları listelenmiyor.

Tasarım açısından Mi Watch Lite, Redmi Watch ile benzer bir tasarıma ve hatta özelliklere sahiptir . Yani sade ama şık bir tasarıma sahip kare şeklinde bir ekrana sahip. Kayışla birlikte sadece 35 g, kayış olmadan 31 g ağırlığındadır. 

Küresel Pazar İçin 9 Güne Kadar Pil Gücüne Sahip Xiaomi Mi Watch Lite

Minimalist tasarım dili, bilek kıvrımına uyması için ısıyla bükme işlemi kullanılarak üretilen 2.5D kavisli cam panel, mat doku gövdesi, metal doku düğmeleri, uyumlu cilt dostu TPU malzeme kayış içerir. Saat ayrıca çıkarılabilir bir toka tasarımına sahiptir.

Küresel Pazar İçin 9 Güne Kadar Pil Gücüne Sahip Xiaomi Mi Watch Lite

Mi Watch Lite, piksel yoğunluğu 323PPI olan 1,4 inç TFT renkli dokunmatik ekrana sahip. Saat ayrıca klasik sadelik, harika IP, bağımsız tasarım vb. Dahil olmak üzere 20’den fazla özel kadrana sahiptir.

Küresel Pazar İçin 9 Güne Kadar Pil Gücüne Sahip Xiaomi Mi Watch Lite

İşlevler açısından, lite sürümü kalp atış hızı izleme, uyku izleme ve hareketsiz izlemeyi destekler. 24 saatlik kalp atış hızı değişikliklerini, son 30 gündeki dinlenme kalp atış hızını kaydedebilir ve ayrıca nefes egzersizi işlevlerini destekler. Saat, açık havada koşu, kapalı alanda koşu, açık havada bisiklet, kapalı bisiklet, yürüyüş, havuzda yüzme ve ücretsiz aktiviteleri içeren 11 egzersiz modu ile birlikte gelir.

Küresel Pazar İçin 9 Güne Kadar Pil Gücüne Sahip Xiaomi Mi Watch Lite

Ayrıca, bir hareket algoritmasına sahip yerleşik yüksek hassasiyetli altı eksenli bir sensör vardır ve 5 ATM (50 metre) su geçirmezliği destekler. Saat ayrıca, tek bir şarjla 9 güne kadar pil ömrü sunacağı öne sürülen kaputun altında iyi bir 230mAh pil barındırıyor.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *