HP, Kingston'ın Hyper X Oyun Markasını 425 Milyon Dolara Devraldı! | Teknoloji Haberleri - En güncel Teknoloji Haberleri, Telefon incelemeleri Sitesi
e
sv

HP, Kingston’ın Hyper X Oyun Markasını 425 Milyon Dolara Devraldı!

avatar

Emir Duman

 • e 1

  Mutlu

 • e 0

  Eğlenmiş

 • e 0

  Şaşırmış

 • e 0

  Kızgın

 • e 0

  Üzgün

KINGSTON

HP, oyun çevre birimi pazarının peşinden gidiyor. HP Inc. Çarşamba günü , HyperX oyun çevre birimi portföyünü Kingston Technology’den 425 milyon $ karşılığında satın alacağını duyurdu. Yeterince ilginç bir şekilde, HP, Kingston’ın DRAM, flash ve SSD ürün serilerini oyuncular ve meraklılar için koruyacağını söyledi. Temel olarak, HP, içine gireni değil, bilgisayarınıza taktığınız şeyleri ister.

.

HP, Kingston'ın Hyper X Oyun Markasını 425 Milyon Dolara Devraldı!

.

HP, en son 2016’da piyasaya çıkan Omen alt markası aracılığıyla, son zamanlarda oyun segmentinde önemli adımlar atıyor. HyperX gibi yerleşik bir markayı seçmek, özellikle Logitech ve Corsair gibi diğer aksesuar üreticileri gibi, hiç düşünmek zor görünüyor. kendi satın almalarıyla sektördeki yerlerini sağlamlaştırmaya devam ediyor.

.

HP, Kingston'ın Hyper X Oyun Markasını 425 Milyon Dolara Devraldı!

.

Kingston, bellek endüstrisindeki başlangıcını 80’lerin sonlarında gerçekleştirdi, ancak 2002 yılına kadar HyperX serisi altında yüksek performanslı bellek modülleri tanıttı.

.

Bu haftanın başlarında şirket, yeni Alloy Origins 60 mekanik oyun klavyesinin ABD ve Kanada’da satışa sunulduğunu duyurdu . Anakart, 99,99 $ karşılığında HyperX Red lineer mekanik anahtarlar, çift vuruşlu PBT tuşlar ve RGB arkadan aydınlatmalı tuşlarla kompakt bir form faktörüne sahiptir.

.

Her iki taraf da işlemin 2021’in ikinci çeyreğinde tamamlanması ve geleneksel düzenleyici inceleme ve onaylanmasını bekliyor.

.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

 • Site İçi Yorumlar

En az 10 karakter gerekli
%d blogcu bunu beğendi: