«
Huawei-Logo-red

Huawei , İngiltere’deki ilk fiziksel perakende mağazasının kapılarını açtı. Şirket, bölgeyi “çok önemli bir pazar” olarak nitelendirdi ve bunun “daha fazla iş açacağına” ve “İngiliz ekonomisinin desteklenmesine yardımcı olacağına” inanıyor.

Çinli teknoloji devinin yeni mağazası, Ücretli raporuna göre amiral gemisi akıllı telefonlarından giyilebilir, işitme cihazları, tabletler ve PC ürünlerine kadar geniş bir ürün yelpazesi satacak . Şirketin resmi notlarına göre, Huawei yirmi yılı aşkın süredir Birleşik Krallık’ta ticaret yapıyor ve yeni mağaza önümüzdeki aylarda açmayı planladığı üç mağazadan sadece biri. Tek başına yeni mağaza, Westfield Stratford City ve yerel halkı için 15 yeni iş imkanı sağlıyor.

Huawei, Birleşik Krallık'taki İlk Fiziksel Mağazasını Açtı ve Onu "Çok Önemli Bir Pazar" Olarak Nitelendirdi

Özellikle, mağazanın ilk olarak Ekim 2020’de yeniden açılması planlanmıştı ve ikincisinin kısa süre sonra Londra’da açılması planlanıyordu. Huawei mağazası, ürünlerini sunmanın yanı sıra, ürün eğitimi, teknik destek ve hatta müşterileri için kişiselleştirilmiş bir danışmanlık hizmeti sunacak. Huawei Technologies direktörü Sir Andrew Cahn’a göre, “2020 hepimiz için zor bir yıl oldu, en azından İngiltere ana caddesi.”

Huawei, Birleşik Krallık'taki İlk Fiziksel Mağazasını Açtı ve Onu "Çok Önemli Bir Pazar" Olarak Nitelendirdi

Ayrıca, “Huawei, Birleşik Krallık’ta kendi zorluklarıyla karşı karşıya kaldı, ancak Birleşik Krallık pazarına ve özellikle perakende ürünlerimizi beğenen müşterilerimizden oluşan lejyonlarımıza hizmet etme konusunda her zamanki gibi kararlıyız. Bu harika yeni mağaza ve yarattığı fırsatlar, bu bağlılığın, Westfield’a olan inancımızın ve bir bütün olarak Birleşik Krallık’taki işimizin büyük bir işareti. ” Benzer şekilde, Huawei Business Group CEO’su Anson Zhang, “Birleşik Krallık bizim için son derece önemli bir pazar ve müşterilere mağazadan yeni teknolojiler edinme fırsatı sunabildiğimiz için mutluyuz. müşteri hizmetleri deneyimi. “

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *