«
huawei-ingiltere-sizinti-iddialarina-yanit-verdi

Çinli dev Huawei beri birkaç ay geçti başlattı Ekim ayında kendi ülkesinde de başlatıldı onun Huawei Watch GT 2 Pro SmartWatch’unuzda. Şirket ayrıca 12 Aralık’ta EKG destekli yükseltilmiş bir varyantı piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

Şimdi, Çin’den ( Huawei Central aracılığıyla ) gelen yeni bir rapor , Huawei’nin şimdi yeni bir akıllı saat başlatmak için hazırlandığını ortaya koyuyor. Söz konusu giyilebilir cihazın bu yılın sonunda piyasaya sürüldüğü bildirildi, ancak şimdi 2021’e ertelendi.

Huawei Yakında HarmonyOS Destekli Akıllı Saati Piyasaya Sürebilir

Ayrıca Watch GT 2 Pro’nun bir çeşidi olmadığı ancak tamamen farklı bir cihaz olacağı da doğrulandı . Ancak bu noktada akıllı saat hakkında pek bir şey bilinmiyor ancak önümüzdeki haftalarda ve aylarda daha fazla ayrıntı almayı bekliyoruz.

Yakın zamanda Huawei Geliştirici Konferansı’nda şirket , Nesnelerin İnterneti (IoT) cihazlarına odaklanarak HarmonyOS 2.0 SDK’yı resmen duyurdu . Ayrıca, akıllı saatlere güç verdikleri ve Çin’deki geliştiricilerin bu Huawei’nin kendi işletim sistemi için uygulamalar yapmaya başladığı da doğrulandı.

Huawei Yakında HarmonyOS Destekli Akıllı Saati Piyasaya Sürebilir

HarmonyOS’u çevreleyen gelişme ve şirketin Amerika Birleşik Devletleri’nde üretilen teknolojilere erişim sağlama mücadelesi göz önüne alındığında, yaklaşan akıllı saatin HarmonyOS’u çalıştırması muhtemeldir . Bu durumda, en azından ilk dönem için, cihazın Çin pazarı ile sınırlı olma ihtimali yüksek.

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *