«
Huawei-Logo-red

Huawei kısa zaman önce Çin’de bir amiral gemisi mağazası açtı ve Birleşik Krallık’ta birden fazla deneyim mağazası açmayı planlıyor . Fakat, Çin’deki yeni Müşteri Hizmetleri Merkezi, ‘Yeni Hizmet Modeli’ne dayanan ilk merkezdir. Gaming Arena, Face-Face Engineer etkileşimi, Otomatik Robotlar ve daha fazlası gibi özelliklere sahiptir.

Huawei'in Yeni Servis Merkezi'nde Otomatik Robotlar, Yüz-Yüz Mühendis Etkileşimi ve Daha Fazlası Var

Huawei Tüketici İşletmesi Mobil Başkanı He Gang, ayrıntıları ( Sina Tech aracılığıyla ) yeni Servis Merkezinin  görüntüleriyle birlikte paylaştı. Buna göre, Sanlitun iş bölgesi, Pekin, Çin’e yakın konumda yer alır . Bu merkezin benzersiz yanı, şirketin genel Kullanıcı Deneyimi Modeli açısından ilk olmasıdır.

Huawei'in Yeni Servis Merkezi'nde Otomatik Robotlar, Yüz-Yüz Mühendis Etkileşimi ve Daha Fazlası Var

He Gang, şirketin Huawei Akademisi’nin de ilk kez Service Center Arena’ya girdiğini ifade ediyor . Yani, Huawei ürünlerine tam ekran olarak bakabilen kullanıcıları ikna etmek için yeni bir Oyun Alanı. Haberlere göre Servis Merkezinin girişinde dört büyük ekran vardır. 

İlerledikçe, Merkeze girerken bir Huawei logosu ile karşılaşıyorsunuz ve ondan sonra farklı bölümler bulunmaktadır. Aşağıdaki Servis Merkezinin özelliklerine göz atabilirsiniz:

  • Dokun ve git randevu sistemi
  • Bir Oyun Oynama Alanı
  • Ziyaretçi Salonu (Bedava Kahve, Kitap Okuma)
  • Huawei Experience standı (Gerçek Dünya Ürün Deneyimi)
  • Huawei Sınıfı (bir yöneticinin ürünü açıkladığı yer)

DAHA FAZLA HABER İÇİN DONANİMFORUM.COM

GOOGLE NEWS’DE BİZİ TAKİP ETMEK İÇİN TIKLA!

Bir Cevap Yaz

Ahmet Yusuf Hakkında

Bir Cevap Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlendi *